کد خبر: 457024 A

در دوروز پایانی دهه فجر صورت می گیرد؛

ایلنا: خراسان شمالی، در واپسین روزهای ایام الله دهه مبارک فجر پذیرای سکاندار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی،  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به همراه معاونان خود عصر چهارشنبه به این استان وارد می‌شوند تا در برنامه‌های 2 روز پایانی دهه فجر این استان از جمله برنامه‌های عمومی گرامی‌داشت این ایام در بجنورد و دیگر شهرستان‌ها و مراسم بهره‌برداری از طرح‌های خدماتی و زیرساختی این حوزه نظیر هتل 4 ستاره در مرکز استان حضور یابند.

دیدار با اقشار مختلف مردم، حضور در نشست‌های صمیمی با حضور نخبگان و فعالان این عرصه و بهره‌برداری از طرح‌های حوزه صنایع دستی و گردشگری از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این سفر است.

بر اساس این گزارش، همزمان با حضور احمدی‌پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بجنورد، معاون گردشگری این سازمان به شیروان، معاون توسعه مدیریت وی به مانه و سملقان و معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان متبوع هم به اسفراین سفر می‌کنند. حضور در شهرستان‌های فاروج، جاجرم، راز و جرگلان و گرمه نیز به ترتیب به عهده مدیرکل حوزه ریاست سازمان، معاون میراث فرهنگی، معاون صنایع دستی و معاون امور مجلس و امور استان‌های این سازمان گذاشته شده است.

دهه فجر زهرا صنایع دستی و گردشگری گردشگری معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر