کد خبر: 457042 A

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تعهد برای دولت ایجاد کردن باید کاملا منطقی، حکیمانه و خردمندانه باشد. باید بهره وری را بالا برده و هزینه‌های سربار را به حداقل رساند؛ در همین راستا سیستم ارجاع باید ساماندهی شود.

به گزارش ایلنا، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در مراسم افتتاح بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی اراک گفت: سن جمعیت استان رو به افزایش است و اگر در زمینه رفع این نقیصه اقدام جدی نشود، امنیت به خطر می آفتد. باید نواقص را برطرف کنیم، وضعیت بودجه دولت معلوم است و دولت با مشکل جدی در این زمینه روبرو است.

 آیت اله دری نجف آبادی افزود: ما در حد وسع‌مان از دولت و بهداشت و درمان حمایت می کنیم. موضوع حائز اهمیت سلامت عمومی جامعه است. باید هزینه ها کاهش و کیفیت خدمات افزایش یابد. در استان مرکزی هر روز جمعیت کارگری افزوده می شود. ما باید جامعه نگرانه به این مسئه نگاه کنیم. همانطور که رئیس جمهور مسئول است ما هم مسئولیم.

وی افزود: امیدواریم که وزارت بهداشت و درمان و وزارت رفاه و تأمین اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی دست به دست هم داده و در ارائه خدمات به مردم گام‌های بلندی برداریم و بتوانیم در زمینه رشد و توسعه علمی و فن آوری مربوط به عرصه بهداشت و درمان حرف اول را بزنیم.

آیت اله دری نجف آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر