کد خبر: 457132 A

طی مراسم باشکوهی انجام شد؛

طی مراسمی باشکوه، ساختمان جدید دانشکده هنر دانشگاه شاهد افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس دانشگاه شاهد در این آیین که با حضور محسن انصاری، قائم مقام بنیاد شهید و امورایثارگران کشور در هشتمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: دانشکده هنر از سال 1369 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت خود را با هدف تربیت کارشناسان متخصص و متعهد که مورد نیاز جامعه فرهنگی کشور و با سیاست شناسایی و تجزیه و تحلیل هنر ایرانی و اسلامی آغاز کرد.

کامیار ثقفی ادامه داد: محل ساخت دانشکده هنر در طراحی طرح جامع دانشگاه مورد توجه قرار گرفت و در سال 1391 نیازمندی های مورد نظر دانشکده جمع آوری شد و با انتخاب مشاور طرح برنامه های فیزیکی تبدیل به نقشه های اولیه شد و در نهایت نقشه های اجرایی تهیه و عملیات اجرایی در دی ماه 1393 آغاز شد.

وی گفت: دانشکده هنر در سه طبقه و با مساحت 7 هزار و 610 متر مربع ساخته شده که دارای کارگاه های عکاسی، چاپ، حجم و فلز، مرمت، نقشه کشی، گرافیک کامپیوتری، نگارگری و تصویر سازی است.

ثقفی با بیان اینکه این دانشکده با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد ریال به بهره برداری رسید خاطرنشان کرد: سالن آمفی تئاتر، کتابخانه و سالن مطالعه، سایت کامپیوتر، فضای پژوهشی اختصاصی دانشجویان دکتری، سالن اجتماعات، اتاق مدیر گروه، اتاق های اساتید و حوزه اداری از دیگر اماکن این دانشکده است.

وی اظهار داشت: ساختمان جدید دانشکده هنر از نیمسال دوم تحصیلی 96-95 مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

استان تهران دانشکده هنر محسن انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر