کد خبر: 457200 A

‎شهردار کرمان خبر داد:‬

شهردار کرمان گفت: طبق پیش‌بینی انجام شده، پروژه‌ زیرگذر میدان آزادی تا اواخر خردادماه سال آینده تکمیل خواهد شد.

به گزارش ایلنا، علی بابایی در حاشیه‌ بازدید از روند اجرای پروژه‌ زیرگذر میدان آزادی و بررسی بازگشایی محور بلوار جمهوری اسلامی به میدان آزادی و خیابان شهید بهشتی، با بیان اینکه امروز در حال بررسی هستیم تا مسیر بلوار جمهوری‌اسلامی به میدان آزادی و خیابان شهید بهشتی بازگشایی و بخشی از مشکل ترافیکی این محدوده حل شود گفت: طبق هماهنگی با پیمانکار، مسیر خیابان بهمنیار نیز تا ایام نوروز آزاد خواهد شد، ضمن آنکه در تلاش هستیم با آزادسازی مسیر خیابان بهمنیار به میدان آزادی، علاوه بر حل بخشی از مشکل ترافیکی محدوده‌ میدان آزادی، بخشی از مشکلات کسبه‌ این محدوده نیز تا ایام نوروز برطرف شود.

وی از بازگشایی مسیر خیابان شهیدنامجو (اقبال) و اتصال آن به کوچه‌ شماره ٤ بهمنیار و ٢٠ متری نادر خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال مسیرهای دسترسی به میدان آزادی بازگشایی و این محدوده به حالت قبل برگردد، ضمن آنکه در مجموع دور میدان آزادی و مسیرهای دسترسی به این میدان تا پایان سال بازگشایی خواهد شد و ترافیک این محدوده به حالت قبل برمی‌گردد.

بابایی با بیان اینکه طبق پیش‌بینی انجام شده، پروژه‌ زیرگذر میدان آزادی تا اواخر خردادماه سال آینده تکمیل خواهد شد بیان کرد: با توجه به اینکه اجرای پروژه‌های بزرگ همواره با مشکلاتی همراه است، این پروژه حداکثر تا شهریورماه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول با بیان اینکه زیرگذر میدان آزادی باید براساس روزشماری که در محل پروژه نصب شده است، اجرا شود، گفت: تأکید ما و مدیریت استان بر این است که این پروژه زودتر از موعد به بهره‌برداری برسد در حالیکه تاکنون، حدود ٧٠ درصد از پروژه‌ زیرگذر میدان آزادی ساخته شده و ساخت مابقی آن نیز با سرعت در حال انجام است.

وی با اشاره به بالا آمدن آب‌های سطحی در این پروژه، خاطرنشان کرد: آب‌های سطحی و انتقال این آب‌ها به خارج از پروژه، زمان را از ما گرفته و موجب کندی روند کار شده است.

شهردار کرمان با اشاره به جزئیات پروژه‌ زیرگذر میدان آزادی، با بیان اینکه در این پروژه یک زیرگذر به طول ٧٥٠ متر در چهار لاین از خیابان بهمنیار به استقلال اجرا می‌شود، اظهار کرد: یک رمپ زیرگذر، بلوار جمهوری‌اسلامی را به خیابان استقلال وصل می‌کند. ضمن اینکه می خواهیم با کمترین تغییر در شکل ساختاری میدان که مردم از آن در خاطر دارند این پروژه را به اتمام برسانیم.

علی بابایی شهرداری کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر