کد خبر: 457946 A

استاندار کرمان:

استاندار کرمان گفت: اقتصاد مقاومتی مردمی واقعی را در کرمان دنبال می‌کنیم و امیدواریم این حرکت آغازی برای اجرای سبک جدید اداره کشور باشد.

به گزارش ایلنا، علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان صبح امروز در آیین کلنگ‌زنی پالایشگاه پلاسمای انسانی کرمان که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می شد با گرامیداشت یوم الله ٢٢ بهمن بیان کرد: مطالعات پالایشگاه پلاسمای انسانی کرمان از دو سال قبل آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه پالایشگاه پلاسما کرمان از پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهوری نیز می باشد، ادامه داد: وزرای محترم بهداشت و کشور و همچنین نمایندگان کرمان و راور پیگیری‌های زیادی را برای اجرای پروژه پالایشگاه پلاسمای انسانی صورت دادند.

استاندار کرمان در پایان با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی مردمی واقعی را در کرمان دنبال می‌کنیم ابراز امیدواری کرد: این حرکت آغازی برای اجرای سبک جدید اداره کشور باشد.

بر اساس این گزارش، پالایشگاه پلاسمای انسانی که صبح امروز در کرمان با حضور لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، رزم حسینی استاندار کرمان و نیز جمعی دیگر از مسئولان استانی کلنگ زنی شد به عنوان بزرگترین پالایشگاه خاورمیانه با یک هزار و ٢٠٠ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم برای ٨٠٠ نفر در زمینی به مساحت ٩٠ هکتار احداث خواهد شد.

استاندار كرمان پلاسماي انساني
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر