کد خبر: 458088 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس:

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه 22 بهمن ، انقلاب اسلامی را بیمه کرده است، اظهار داشت: در 22 بهمن، ملت به احترام انقلاب ، امام و رهبری به صحنه می آیند و این تذکری به مسئولان است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، غلام محمد زارعی در آئین گرامیداشت 22 بهمن در میدان امام حسین(ع) یاسوج گفت: 22 بهمن تذکری به مسئولان است که بدانند و ببینند که مردم خواستار انقلاب و خدمتگزاری مسئولان شان هستند.

وی با بیان اینکه هر کسی که از آرمان های انقلاب، امام و رهبری فاصله بگیرید خواستار آزادی ملت ایران نیست، خاطرنشان کرد: حضور باشکوه مردم در آئین 22 بهمن نشان از برهم زدن یاوه گویی های دشمنان این مردم است.

نماینده هشت ساله بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: انقلاب اسلامی در 22 بهمن بیمه شده و حضور مردم در این آئین نشان از علاقمندی و پایبندی آنان به انقلاب، امام و ولایت فقیه است.

زارعی باتاکید براینکه انقلاب اسلامی کهنه نشدنی است، خاطرنشان کرد: حضور پرشور جوانان ایران در آئین 22 بهمن ماه نشان می دهد که انقلاب جوان و کهنه نشدنی است.

وی گفت: ملت ایران راه آزادی خود را در برپایی باشکوه 22 بهمن ماه دیده و از هیچ تهدیدی نترسیده و نمی ترسند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: پیشرفت های کنونی ایران نشان از پایبندی مردم به انقلاب خود بوده و این مسیر و پیشرفت ها ادامه خواهد داشت.

۲۲ بهمن امام و رهبری انقلاب مجلس شورای اسلامی دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر