کد خبر: 462459 A

مدیرکل پست استان کرمان خبر داد:

مدیرکل پست استان کرمان از آغاز ثبت نام اقلام فیلاتلیک تمبر به مناسبت نوروز ٩٦ با آلیاژ طلا و نقره در استان کرمان خبرداد.

به گزارش ایلنا، علیرضا اکبری مدیرکل پست استان کرمان ‬با اشاره به استقبال کم نظیر از اولین، دومین و سومین سری اقلام فاخر فیلاتلیک شرکت ملی پست که مزین به تمثال حضرت امام خمینی(ره) و شاعران نامدار ایران زمین، حافظ شیرازی و حکیم ابوالقاسم فردوسی بود از تولید و ضرب چهارمین سری اقلام فیلاتلیک فاخر شرکت پست کرمان، منقش به طرح تمبر یادبود کاغذی جشن جهانی نوروز ١٣٩٦، خبر داد و افزود: تمبر یادبود جشن جهانی نوروز که طرح سرباز هخامنشی را به تصویر کشیده است در قالب یک قطعه به ابعاد ٦٥*٤٥ میلی متر، به ارزش ٩ هزار ریال با تیراژ ٢٠٠ هزار سری همزمان با بیست و پنجم اسفندماه سال جاری منتشر خواهد شد.

مدیرکل اداره پست استان کرمان افزود: اقلام یادشده با آلیاژ فلزی طلا با عیار ٢٤ در وزن نیم و یک گرمی هر یک با تیراژ ٣ هزار قطعه و با آلیاژ فلزی نقره با عیار ٩٩٩ در وزن پنج و ده گرمی، هر یک با تیراژ ٢ هزار قطعه تولید خواهد شد.

وی با بیان این که این اقلام در بسته بندی تک قطعه ای طلا و نقره به ارزش ٧ میلیون و ششصد هزار ریال تولید می شود، عنوان کرد: تمبر طلای نیم گرمی به ارزش ٢ میلیون و پنجاه هزار ریال، طلای یک گرمی به ارزش ٢ میلیون و هشتصد و پنجاه هزار ریال، نقره  پنج گرمی به ارزش یک میلیون و دویست هزار ریال و نقره ده گرمی به ارزش یک میلیون و پانصد هزار ریال عرضه می شود.

اکبری ادامه داد: پیش فروش اقلام فیلاتلیک تمبر نوروز از روز یکشنبه اول اسفند ماه از طریق دفاتر پستی منتخب و همچنین بازار الکترونیک شرکت پست به آدرس www.ebazaar.post.ir آغاز شده و تا دهم اسفندماه ادامه دارد.

وی با اشاره به این که پس از تکمیل ظرفیت پیش بینی شده، ثبت نام اتمام می یابد، خاطرنشان کرد: توزیع اقلام پس از پایان ثبت نام آغاز می گردد و اولویت در توزیع براساس زمان ثبت نام متقاضیان است. ضمن آنکه اقلام فیلاتلیک تمبر طلا و نقره به عنوان اقلام کلکسیونری به تعداد و تیراژ محدود به مناسبت های خاص و با استفاده از طرح تمبرهای منتشره تولید و عرضه می شود.

نوروز 96 تمبر طلا و نقره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر