کد خبر: 464643 A

استاندار کرمان تصریح کرد:

استاندار کرمان گفت: سهم صنعت استان کرمان آنچنان که باید فعال نیست و باید این حوزه را تقویت کنیم.

به گزارش ایلنا، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در بازدیدی که امروز از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان داشت با بیان اینکه در بخش صنعت عقب افتادگی هایی وجود دارد، افزود: سهم صنعت استان کرمان آنچنان که باید فعال نیست و باید این حوزه را تقویت کنیم.

وی با توصیه بر اینکه همچون بخش کشاورزی در بخش صنعت این استان نیز شوراهای تخصصی صنعتی تشکیل شود ادامه داد: این شوراها صنعت استان کرمان را راهبری کند و در حوزه تجارت نیز با استفاده از افراد با تجربه، شوراهای تخصصی تشکیل شود.

استاندار کرمان با اظهار به اینکه شوراهای صنعت توسط بخش خصوصی اداره می شود و در بخش کشاورزی استان نیز طرح تجمیع را بخش خصوصی عهده دار شده است بیان کرد: سیاست های صحیح اقتصادی دولت یازدهم آثار خود را در استان کرمان نشان داده است به گونه ای که در بخش های مختلف این استان اتفاقات خوبی رقم خورده و خواهد خورد.

وی گفت: کلینیک عارضه یابی صنعتی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان تشکیل شود و در مسائل اداری، مشاوره ای و هر اختیاری که دولت دارد به سرمایه گذاران بخش خصوصی کمک کند.

این مقام مسئول با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال و تعطیلات نوروز گفت: تاکنون به طور تقریبی تمام ظرفیت هتلینگ استان کرمان رزرو شده است.

وی با تاکید بر اینکه رمز موفقیت در تمام حوزه ها، همدلی و شجاعت در کارها است ادامه داد: دستگاه های نظارتی نیز همکاری خوبی با مجموعه این استان دارد.

رزم حسینی ادامه داد: یک پرونده ساخت هتل که ٢٥ سال درگیر بروکراسی اداری بود در این دولت طی چهار ماه پیگیری شد و قرار است بزرگترین هتل چهار ستاره در بازار وکیل کرمان ساخته شود.

مقام عالی اجرایی استان کرمان با اشاره به اینکه یکهزار و ٢٠٠ میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های تولیدی پرداخت شده است خاطرنشان کرد: درصدد ارائه آمار نیستیم و اعتقاد داریم که کارها باید به صورت واقعی انجام شود.

رزم حسيني صنعت، معدن و تجارت كرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر