کد خبر: 464858 A

همزمان با سراسر کشور در زنجان صورت گرفت؛

همزمان با افتتاح 560 دستگاه سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور با حضور معاون رئیس‌جمهور، 16 سامانه ثبت تخلف در استان زنجان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، کلیم الله وثوقی"مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان امروز سه‌شنبه (10اسفند) در مراسم افتتاح فاز نخست طرح ملی تجهیز راه های شریانی به سامانه های هوشمند عبور و مرور جاده ای اظهار داشت: خوشبختانه در راهداری از سال های قبل زنجان از استان‌های خوب از نظر تجهیزات و منابع انسانی بوده است.

وثوق افزود: با ادغام راهداری با اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها، هم افزایی خوبی‌صورت گرفته است که این امر موجب مدیریت واحدی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در این هم افزایی در کنار کارهای اجرایی و فیزیکی بخش نرم افزاری نیز تقویت شده است، گفت:منابع انسانی از سرمایه‌های هر سازمانی محسوب می شود که در بخش راه‌داری در استان زنجان،اداره کل راهداری و حمل و نقل از نظر تجهیزات و فضاهای اداری و منابع انسانی به خوبی ادغام شدند.

این مسئول در استان زنجان ، بر ضرورت توجه به منابع انسانی تاکید کرد و گفت: سرمایه انسانی آسیب پذیر است که باید به این مقوله نیز توجه ویژه شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: دستگاه های امدادی استان در فصل زمستان همکار اداره کل راه و شهرسازی بوده اند و تعامل بین دستگاه های اجرایی در این زمینه مطلوب است.

سامانه هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر