کد خبر: 465006 A

نماینده‌ مردم آستانه ‌اشرفیه در مجلس:

نماینده‌ مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی از عملکرد بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌ بهداشت و درمان تقدیر کرد و گفت: بنیاد برکت و گروه دارویی برکت در حوزه‌ سلامت و داروسازی به جایگاه مهمی دست یافته‌اند.

به گزارش ایلنا، محمدحسین قربانی با بیان این مطلب افزود: هم اکنون در حال رایزنی با مجموعه‌ بنیاد برکت هستیم که بتوانیم از این فرصت در جهت رفع پاره‌ای از مشکلات موجود در بخش‌های مختلف عمرانی در شهرستان آستانه اشرفیه استفاده کنیم. این شهرستان با مشکلات و محرومیت‌های عدیده‌ای در زمینه‌های گوناگون مواجه و نیازمند یاری بنیاد بابرکتِ برکت است. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم در اشاره به اقدامات مثبتی که بنیاد برکت در دیگر مناطق کشور داشته است، تصریح کرد: این بنیاد تاکنون در حوزه‌‌های توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی، تأمین زیرساخت‌ها و امور زیربنایی، احداث مدارس و مساجد، ساخت مراکز بهداشتی و درمانی، ارایه‌ خدمات بیمه‌ای و حمایتی، و ارتقای حوزه‌های فرهنگی کشور اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده است، ضمن‌ این‌که در زمینه‌ تولید دارو، گروه دارویی برکت نیز عملکرد قابل دفاعی دارد.

قربانی اقدامات بنیاد برکت را یکی از کارسازترین روش‌ها در زمینه‌ عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور دانست و یادآور شد: این بنیاد با استفاده از کارشناسان باتجربه و کارآمدی که دارد از ظرفیت خوبی برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور برخوردار است.

وی با اشاره به مشارکت در راه‌اندازی ده‌ها مرکز صنعتی، کشاورزی، دامداری و اقتصادی از سوی بنیاد برکت در سراسر کشور، ‌گفت: این بنیاد در حوزه‌ی کارآفرینی و راه‌اندازی طرح‌های توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم و کم‌تر برخوردار کشور، فعالیت گسترده‌ای داشته و باعث ایجاد ده‌ها هزار شغل پایدار در کشور شده است.

اقتصاد مقاومتی حضرت امام حوزه بهداشت و درمان سلامت مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر