کد خبر: 466093 A

فرماندار بانه خبر داد:

فرماندار بانه با بیان اینکه ظرفیت هتل ها و مهمان پذیرهای بانه یک هزار تخت است، گفت: شبانه امکان اسکان یک هزار مسافر و گردشگر در این مراکز اقامتی وجود دارد.

به گزارش ایلنا، محمد فلاحی با بیان اینکه تعطیلات نوروزی "پیک" مسافران ورودی به شهرستان بانه است، افزود: در این ایام به جز مهمان پذیرها و هتل های موجود در شهرستان بانه چندین اماکن اقامتی دیگر مانند منازل استیجاری مجاز، واحدهای آموزشی و چند پارک در سطح شهر برای اسکان مسافران در مواقع ضروری پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت هتل ها و مهمان پذیرهای بانه یک هزار تخت است، گفت: شبانه امکان اسکان یک هزار مسافر و گردشگر در این مراکز اقامتی وجود دارد.

فرماندار بانه هتل ها و مهمان پذیرهای شهرستان بانه را از زیر ساخت های گردشگری در این شهرستان برشمرد و گفت: با توجه به اینکه این اماکن جزء زیر ساخت های گردشگری است و با صرف هزینه‌های هنگفتی توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی ایجاد شده است؛ لذا در وحله نخست در بحث اسکان مسافران نوروزی اولویت با هتل ها و مراکز اقامتی است.

فلاحی تصریح کرد: در حال حاضر به جز 7 هتل، 8 مهمان پذیر، 100 واحد استیجاری مجاز و 25 مدرسه نیز در ایام نوروز پذیرای مسافران و گردشگران شب خواب در بانه می باشد که با در نظر گرفتن ظرفیت این واحدها شبانه امکان اقامت بالغ بر 6000 گردشگر در  بانه وجود دارد.

ایام نوروز خواب سرمایه گذاران مدرسه مسافران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر