کد خبر: 466312 A

با انتشار نامه‌ای صورت گرفت؛

نماینده مردم مشهد به نامه اعتراضی فراکسیون اهل سنت به اظهاراتش در نماز جمعه مشهد واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، متن نامه کریمی قدوسی خطاب به نمایندگان اهل سنت به این شرح است:

همکاران گرامی نمایندگان محترم از فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

نامه‌ای از جانب بعضی از شما همکاران محترم را در فضای مجازی خطاب به رئیس محترم مجلس را دراعتراض به مواضع بنده در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه مشهد را شاهد بودم. وظیفه دانستم جهت تنویر افکار عمومی و پرهیز دادن ذهن‌های برادرانی در جامعه اهل سنت از شبهات توضیحاتی را عرض نمایم.

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی امام رمز پیروزی را وحدت کلمه اعلام نمودند و خود نیز از آن صیانت نمودند و ولی ا مر مسلمین نیز در موضوع وحدت کلمه توجه کاملی داشته‌اند.

در دوران ۳۸ ساله گذشته انقلاب اسلامی جریانی که به ضد انقلاب مشهور شدند در استان‌های اهل سنت امنیت مردم شریف انقلابی این مناطق را به خطر جدی انداختند که با حضور ملت ایران و همراه با مردم غیور این مناطق خطر ناامنی را از این مناطق دور و امنیت پایدار را در این مناطق مستقر نمودند و شهدای زیادی نیز تقدیم نموند که شخصیت برجسته و کم نظیر دوران دفاع مقدس سرلشگر شهید شوشتری آخرین شهید از این سلسله بود که کنار شهدا گرانقدر جامعه اهل سنت خونشان با هم بر زمین ریخته شد.

 فتنه ۸۸ نیز در راستای همین تحرکات ضد انقلاب در کشور رخ داد. انتظار نبود بعضی از همکاران از فراکسیون اهل سنت در دیدار با سران فتنه در ۹۵/۱۲/۰۸ شرکت نمایند در حالی که ولی امر مسلمین چند روز قبل نسبت به قهر مردم با فتنه گران مواضع شفافی را اعلام نمودند. جریان فتنه، انحراف، نفاق، اسلام آمریکایی و اعراض به کل این جریان هدف اصلی مواضع بنده بوده است.

انتظار این است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایامی که با حرکت عظیم تاریخ ساز خود و برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین که حمایت از جریان اهل سنت انقلابی در برابر جریان صهیونیسم جهانی و اهل سنت آمریکایی (جریان وهابیت) است، بعضی از شما برادران را در جریان فتنه فعال ببینیم. در حالی که مواضع آشکار شما حمایت از جریان انقلابی در کشور بوده و خواهد بود. ما نیز بر اساس مبانی اعتقادی با جریان شیعه انگلیسی که مظهر ظهورش فتنه ۸۸ بود و در عمل حمایت جریان سنی آمریکایی را نیز به همراه داشته (وهابیت و آل سعود) به شدت مخالف و با آنها به مقابله برخواسته‌ایم و امید است شما همکاران نیز با محکوم کردن این ملاقات که مورد نفرت مردم انقلابی اهل سنت و همه جریانات انقلابی است اجازه سوء استفاده را به معاندین انقلاب را ندهیم.

جامعه فتنه مشهد نظام مقدس جمهوری اسلامی نماز جمعه مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر