کد خبر: 466326 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان، فرهنگ ایثار و شهادت را دارای عمق بسیار بالا در جامعه و اعتقادت انسان ها، دانست و تاکید کرد: باید خون، ایثار، فداکاری و آبروی شهدا خرج نظام و رهبری شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسداله درویش امیری استاندار زنجان، امروز یکشنبه (15اسفند) در جلسه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان زنجان، با اشاره به 22اسفند بعنوان روز گرامیداشت ایثار و شهادت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: فرهنگ و ایثار و شهادت متعلق به انسان‌های مومن و متعهد است.

استاندار زنجان، این عرضه شهادت و ایثار را دارای عمق دینی و خدایی‌برشمرد وگفت: انسان های مومن، متعد و عاشق  شهدا بودند که در مسیر عشق شهید شدند.

استاندار زنجان،  درادامه با اشاره به دین اسلام وارثان  این این در راستایی توسعه و ترویج فرهنگ شهادت بعنوان تثبت کننده و تداوم بخش انقلاب اسلامی در جامعه،  تصریح کرد: تقویت و تثبت این فرهنگ باعث تداوم هویت دینی  خواهد بود.

درویش امیری ، با بیان اینکه شهدا متعلق به ملت است،  اظهار داشت: باید شهدا را متعلق تمام ملت دانست.

استاندار زنجان، فرهنگ ایثار و شهادت را دارای عمق  بسیاربالا در جامعه  با اعتقادت انسانها،  مهم و اساسی برشمرد و تاکید کرد: خون، ایثار، فداکاری و آبروی شهدا باید خرج نظام و رهبری شود .

حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان ، نیز در سومین جلسه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان زنجان، با اشاره به توریج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: مردم جامعه امروز نیازمند روحیه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است که با اقتدار جمهوری اسلامی نیازمند فرهنگسازی است.

امام جمعه زنجان اضافه کرد: اقتدار ملی و ثبات اجتماعی و حضور مردم در همه عرصه‌ها مهم و اساسی است .

همچنین در ادامه این جلسه حبیب ملایی یگانه شهردار زنجان، نیز با اشاره به تولید محصولات فرهنگی و چاپ کتب در راستای ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: روز 18اسفند در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از کتاب جرعه آخر رونمایی خواهد شد.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر