کد خبر: 472025 A

معاون رئیس جمهور مطرح کرد:

معاون رئیس جمهور اتصال چند استان به خطوط ریلی را از جمله پروژه های زیربنایی و شاخص مهم اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و از اهتمام دولت برای تکمیل و توسعه خطوط ریلی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایلنا، محمدباقر نوبخت در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی و سخنرانی مشهد مقدس گفت: دولت مصمم و مهیا در مسیر ارشادات و بیانات معظم له حرکت می کند.

وی گفت: سیاست های اقتصاد مقاومتی در سایه اتحاد ملی انجام می پذیرد و پیشرفت کشور در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب در اجرای این سیاست هاست .

معاون رئیس جمهوری افزود: مایوس شدن دشمنان از نبود فاصله بین مسئولان ارشد نظام موجب استحکام داخلی و افزایش بازدارندگی ملی می شود.

سخنگوی دولت افزود: دولت گزارش کاملی از آنچه که سال گذشته در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای بیانات ایشان را  انجام داد؛ ارائه می کند.

وی با اشاره به خودکفایی در تولید گندم گفت: یکی از تاکیدات رهبر انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دستیابی به امنیت غذایی است که خودکفایی در تولید گندم از نشانه های آن است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه به اتصال چند استان از جمله گیلان به خطوط ریلی کشور اشاره کرد و گفت: یکی از مهم ترین پروژه های زیربنایی و شاخص اقتصادمقاومتی اهتمام دولت به اتصال این استانها به خطوط ریلی کشور است .

وی با اشاره به وضعیت شاخص های توسعه در گیلان گفت: بر اساس گزارش های رسمی، شاخص های توسعه در گیلان نظیر کاهش نرخ بیکاری، خروج از رکود و پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی رو به بهبود و جزء استان های شاخص است.

پیام نوروزی دولت رئیس جمهور سازمان برنامه و بودجه معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر