کد خبر: 472075 A

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد از نام نویسی یک هزار و 558 نفر برای نامزدی در پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان خبرداد.

فتاح محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: در پایان پنجمین روز از نام‌نویسی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد، یک هزار و 558 نفر نامزدشرکت در این انتخابات شده اند.

وی تعداد نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهرها در کهگیلویه و بویراحمد در پایان پنجمین روز از نام نویسی را 424 نفر عنوان که از این تعداد 387 نفر مرد و 37 نفر زن هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: تعداد نامزدهای نام نویسی شده برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در این استان تاکنون یک هزار و 134 نفر که یک هزار و 79 نفر آنها مرد و 55 نفر زن هستند.

محمدی، شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد با 108 نامزد و روستای مهریان نزدیک به شهر یاسوج با 17 نامزد را شهر و روستای اول در بخش نام نویسی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان برشمرد.

وی از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد خواست نام‌نویسی در فرمانداری ها و بخشداری های استان را به روز پایانی نگذارند.

انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کهگیلویه و بویراحمد روستا انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر