کد خبر: 475547 A

در مجمع ملی جبهه نیروهای مردمی انقلاب در تهران؛

دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» با حضور سه هزار نفر از اعضای مجمع، رئیس و اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و برخی از شخصیت‌های برجسته سیاسی برگزار شد.

به گزارش اختصاصی ایلنا از یاسوج ، برخی از اصولگرایان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مجمع حاضر شدند که پیوستن رئیس ستاد انتخابات احمدی نژاد در این استان یکی از حواشی این نشست بود.

" محمدرحیم دهرابپور " رئیس ستاد انتخابات احمدی نژاد در کهگیلویه و بویراحمد که حدود شش ماه پیش با رئیس جمهور دولت های نهم و دهم عکس یادگاری می گرفت این بار در دومین مجمع نیروهای مردمی انقلاب موسوم به جمنا که مخالفان رئیس جمهور سابق هستند عکس یادگاری دیگری گرفته است.

از سویی " سیدمحمد موحد " نماینده 16 ساله کهگیلویه بزرگ که در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی با اختلاف 15 هزار رای از " عدل هاشمی پور " شکست را پذیرفت و بعد از پیروزی روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با آیت الله هاشمی رفسنجانی عکس یادگاری می گرفت این بار برخلاف مشی آیت الله فقید به جمنا پیوسته است و برای آنان در حوزه انتخابیه سابقش فعالیت تبلیغاتی می کند.

" سیدعلی محمد بزرگواری" نماینده سابق کهگیلویه بزرگ که از دوستان سابقه دار محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق است نیز به جمنایی ها پیوست.

باید منتظر ماند که در 29 اردیبهشت ماه امسال این سیاسیون همانگونه که در دومین جلسه جمنا لبخند برلب دارند آیا در آن روز خندان خواهند بود یا خیر.

البته تجربه نشان داده که مردم کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات ریاست جمهوری خلاف سیاسیون مطرح در استان گام برمی دارند.

احمدی نژاد استان کهگیلویه و بویراحمد انقلاب کهگیلویه و بویراحمد ستاد انتخاباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر