کد خبر: 480818 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس شورای اصلاح‌طلبان خراسان رضوی گفت: اینکه افرادی که به لحاظ پایگاه فکری و سیاسی در جبهه رقیب ما قرار دارند، مرجع تعیین صلاحیت باشند با کدام عدالت و منطق سازگار است؟

محمد رضا حیدری در گفت وگو با ایلنا با انتقاد از ردصلاحیت‌های انتخابات شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: ردصلاحیت اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر مشهد توسط هیات نظارت منتخب نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گسترده‌تر از ردصلاحیت هیات نظارت شورای نگهبان در انتخابات مجلس قبل است و اکثر ردصلاحیت شدگان افرادی هستند که عمر و جوانی خود را در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و مدیریت‌های اجرایی سپری کردند.

وی با انتقاد از عملکرد هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر مشهد افزود: اینکه افرادی که به لحاظ پایگاه فکری و سیاسی در جبهه رقیب ما قرار دارند، مرجع تعیین صلاحیت باشند با کدام عدالت و منطق سازگار است؟ و این در حالی است که کلیه افراد ردصلاحیت شده توسط معتمدین مردم در هیات اجرایی، در چارچوب قانون تایید صلاحیت شده بودند.

حیدری با تاکید بر پیگیری احقاق حقوق افراد ردصلاحیت شده از مجاری قانونی به ویژه هیات‌های نظارت استان و مرکز ادامه داد: مطمئن هستیم مردم فهیم و آگاه مشهد و حامی جریان اصلاحات، پاسخ این رفتار را در ٢٩ اردیبهشت ماه و در پای صندوق‌های رای خواهند داد.

اصلاح طلبان اصلاح طلبان در انتخابات انتخابات مجلس خراسان رضوی شورای شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر