کد خبر: 480828 A

مدیر اجراییات شهرداری یاسوج خبر داد:

مدیر اجراییات شهرداری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد از جمع‌آوری ۲۰۰ نفر متکدی اتباع خارجی و کولی‌های دوره‌گرد در این شهر خبر داد.

" کرم‌اله غلامیان" به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: این متکدیان در کمپ شرف‌آباد و فردوسی یاسوج نگهداری و سپس با هماهنگی با نیروی انتظامی به کمپ شیراز منتقل شدند.

وی افزود: پلمپ ۳۵۰ باب مغازه،ضبط ۹۰ فقره مدارک خودروهای دوره‌گرد میوه‌فروش، توقیف ۸۰ دستگاه خودرو دوره‌گرد، جمع‌آوری ۱۲۰ سایبان نازیبا در خیابان ۱۳ آبان و اخطار به ۵۰۰ مغازه به دلیل سد معبر از جمله فعالیت‌های اجراییات شهرداری یاسوج در سال گذشته است.

مدیر اجراییات شهرداری یاسوج گفت: در این مدت به مغازه‌های تشک فروشی در بلوار ۳۰ متری معاد به دلیل انسداد پیاده روها اخطار قانونی داده شده است.

غلامیان از جمع‌آوری ۱۶ مورد داربست غیرمجاز بانک‌ها هم خبر داد و اظهارداشت: متاسفانه ارگان‌های دولتی بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به نصب داربست و تابلو می‌کنند، این در حالی است که برخی از تابلوها به دلیل وزش باد شدید خطر آفرین شده‌اند.

وی گفت: در راستای سالم‌سازی محیط زیست‌شهری در سال گذشته از فعالیت ۱۸ دستگاه کمپرسی به دلیل ریختن نخاله در حریم شهر جلوگیری شد و مالکان نیز به دستگاه قضایی معرفی شدند.

۱۳ آبان دستگاه قضایی شهرداری کهگیلویه و بویراحمد نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر