کد خبر: 488290 A

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی حکمی ضمن انتصاب محسن یوسفپور برلزوم جلب مشارکت‌های مردمی برای صیانت هرچه بیشتر از انفال الهی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی حکم صادره محسن یوسف پور را به عنوان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان منصوب کرد.

خداکرم جلالی در حکم صادره با اشاره به تعهد و سوابق ارزشمند یوسف پور به امر جلب مشارکت های مردمی در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی تاکید کرد.

محسن یوسف پور که به سمت مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان منصوب شده است دانش آموخته مقطع دکتری جنگلداری بوده و دارای سوابق اجرایی و مدیریتی متعدد می باشد.

وی پیش از این در پست های معاونت امور جنگل،معاونت برنامه ریزی،معاونت فنی و آبخیزداری و از ابتدای سال جاری نیز به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان در مسیر صیانت و حفاظت از انفال الهی انجام وظیفه نموده است.

در بخش دیگری از حکم معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور به همکاری نیروهای متخصص در پیشبرد برنامه ها و سیاست های سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور اشاره شده است.

جنگل مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری منابع طبیعی برنامه ریزی مشارکت های مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر