کد خبر: 488325 A

شهردار لاهیجان تاکید کرد:

شهردار لاهیجان گفت: شهرداری در زمینه انتخابات تنها در بحث تبلیغات شهری، به اجرای اقدامات لازم از قبیل فراهم‌سازی زمینه اجرای تبلیغات محیطی در سطح شهر برای نمایندگان می پردازد.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، سعید آگشته گفت: با توجه به شرایط مساعد جوی در نیمه اول سال، دغدغه مدیریت شهری لاهیجان اکنون تنها بر خدمت رسانی به شهروندان لاهیجی متمرکز است و در این فعالیت پرحجم و گسترده، شهرداری لاهیجان به طورگسترده محل تبلیغات محیطی را در سطح شهر برای افزایش انگیزه شهروندان در انتخابات ایجاد می کند. 

 شهردار لاهیجان در مورد حساسیت موضوع استفاده نامشروع از بیت‌المال تذکر داد و گفت: تنها دخالت شهرداری در امر انتخابات، تلاش در جهت مشارکت گسترده همشهریان برای یک رقابت سالم است که باعث ناامیدی دشمنان انقلاب و سربلندی دلسوزان و همراهان همیشگی آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب خواهد شد.

آگشته همچنین اضافه کرد: به هیچ عنوان شهرداری از امکانات خود در این مورد استفاده نمی کند و در زمینه انتخابات تنها در بحث تبلیغات شهری، به اجرای اقدامات لازم از قبیل فراهم‌سازی زمینه اجرای تبلیغات محیطی در سطح شهر برای نمایندگان می‌پردازد.

 

انتخابات انقلاب شهرداری لاهیجان تبلیغات محیطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر