کد خبر: 488348 A

فرماندار سیاهکل:

فرماندار سیاهکل گفت: شورای شهری نباشید که در آن سرعت فرسودگی بر سازندگی شهر پیشی بگیرد و فشارها شما را از پا دربیاورد بنابراین نباید بیش از حد توان برای مردم توقع ایجاد کنیم.

به گزارش ایلنا از سیاهکل، رضا اسلامی  در جلسه توجیحی کاندیداهای شوراهای اسلامی شهرهای سیاهکل و دیلمان در سالن شهید آوینی فرمانداری سیاهکل اظهار داشت: آرامش در جمهوری اسلامی ایران را مدیون شهدا، نیروهای نظامی و امنیتی و افرادی هستیم که در برابر دشمنان جانفشانی می‌کنند.

فرماندار سیاهکل تصریح کرد: افرادی که به‌دلیل رد صلاحیت در این دوره از انتخابات حضور ندارند راه برگشت برای آن‌ها باز است و می‌توانند راه و روش بزرگان دین را ملاک خود قرار دهند تا ما در انتخابات آینده آن‌ها را ببینیم.

 وی افزود: تا آنجایی که توانستیم سعی کردیم تا درز مطالب در مدت زمان بررسی صلاحیت‌ها در هیئت‌های اجرایی و نظارت شهرستان سیاهکل انجام نشود البته در موارد جزئی این کار انجام شد که همان هم زیاد بود و تذکرات لازم در این زمینه به خاطیان داده شد.

اسلامی با بیان اینکه کاندیداهای شوراها نباید بر علیه یکدیگر صحبت کنند، گفت: سیاهکل و دیلمان دو شهر کوچک هستند و افراد به‌طور معمول یکدیگر را می‌شناسند بنابراین نباید کاری کنیم تا فردای انتخابات از انجام آن ناراضی باشیم.

 وی با بیان اینکه شهردار و اعضای شورا جزو هیئت مدیره شهر هستند ابراز داشت: به‌جای اینکه ناراحت شویم که شهرستان ما در استان گیلان در آخر قرار دارد باید دست به‌کار شویم و این شهرستان را بسازیم و طرح و برنامه‌هایی ندهیم که قابل اجرا نباشد.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه برخی شورای شهر را با شورای شهرداری اشتباه گرفته‌اند، گفت: شورای شهری نباشید که سرعت فرسودگی بر سازنگی شهر پیشی بگیرد و فشارها شما را از پا در بیاورد بنایراین نباید بیش از حد توان برای مردم توقع ایجاد کنیم بلکه باید با توجه به بودجه شهرداری به مردم وعده بدهیم.

 اسلامی با اشاره به اینکه فرماندار در فعالیت‌های دیگر ناظر است اما در انتخابات مجری است؛ بیان داشت: من مستند ساز خوبی هستم و تمام تلاش خودم را برای برگزاری انتخابات به بهترین شکل با حضور سایر مسئولان انجام می‌دهم.

وی با بیان اینکه شورا حق دخالت در امور شهردار را ندارد اظهار داشت: مردم و مسئولان در عقب ماندگی شهر سیاهکل مقصر هستند بنابراین باید کاری کنیم تا قیمت عرصه و عیان شهر ما افزایش پیدا کند.

 فرماندار سیاهکل خاطرنشان کرد: شهرداری یک نهاد خدماتی است و اگر مردم از آن درخواست آسفالت می‌کنند باید انجام دهد و توقع نداشته باشد که برای آن پرچم بزنند البته تا حدودی جلوی این پرچم زدن‌ها را گرفته‌ایم.

اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری دغدغه کار و اشتغال زایی دارند، اذعان داشت: باید کاری کنیم تا این دغدغه رهبر انقلاب برطرف شود زیرا ما می‌توانیم در شهرستان سیاهکل در بخش گردشگری فعالیت زیادی داشته باشیم.

عباس پارسامنش رئیس ستاد پیشگیری از جرایم انتخابات سیاهکل نیز در این جلسه تذکراتی پیرامون نحوه انجام تبلیغات در یک هفته مجاز برای تبلیغ کاندیدا ارائه کرد.

انتخابات تبلیغات رهبر انقلاب شهرداری مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر