کد خبر: 490272 A

روحانی در جمع هوادارانش در زنجان تاکید کرد:

حجت‌الاسلام حسن روحانی‌گفت: چگونه می‌توانیم بعد از این همه تجربه ، به چهار سال قبل برگردیم، ما به عقب بر نمی‌گردیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،حجت الاسلام حسن روحانی، کاندیدای ریاست جمهور دوازدهم، امروز سه شنبه (26اردیبهشت) در جمع هواداران زنجانی‌اش، در مجموعه 6 هزار نفری انقلاب، با اشاره به اینکه هر چقدر مایل هستید  به روحانی توهین کنید، اظهار داشت: توهین به دولت توهین به مردم است.

وی با بیان اینکه چرا به مردم در حوزه های مختلف دروغ می‌گوئید؟ گفت: ما چهار سال قبل تصمیم گرفتیم به مردم بگوییم مردم ما خواهان صلح و برابری و همزیستی مسالمت آمیز در دنیا هستیم.

حجت الاسلام روحانی، با اشاره به اهمیت گشایش دروازه‌های گردشگری ایران به روی دنیا، ادامه داد: چطور می‌توانیم کشور 80 میلیونی را با نذر و صدقه اداره کنیم.

کاندیدای ریاست جمهوری دوازدهم، اضافه کرد:  چگونه می‌توانیم بعد از این همه تجربه‌ها به چهار سال قبل برگردیم.

رئیس جمهور ایران، با بیان اینکه ما برای رشد و تعالی راه‌مان را ادامه خواهیم داد، خاطرنشان شد: ما می خواهیم بازارهای صادراتی دنیا را با صلح و دوستی تصاحب کنیم.

وی، همچنین با اشاره به اینکه ما ادامه دهنده منافع مالی 306 میلیون یورویی هستیم، یادآور شد: دولت می‌خواهد به روستاهای مناطق محروم آب، گاز ، برق و اینترنت رسانی کند.

روحانی با اشاره به موفقیت طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت و درمان کشور ادامه داد: ما در صدد رعایت اخلاق و دینمداری در کشور اسلامی و حسینی هستیم.

کاندیدای ریاست جمهوری ایران با بیان اینکه ما نمی خواهیم محرومان تحقیر شوند، یادآورشد: ما رای را برای مردم و شعور اجتماعی مردم می خواهیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دوران خرافات در ایران به سر آمده، تصریح کرد: دولت دوازدهم زیر ساختی ایجاد می کند تا همه صدا و سیما باشند.

حجت الاسلام روحانی ادامه داد: آقای صدا وسیما حداقل از عملکرد دولت نگفتی بگو که دریاچه ارومیه احیا شده است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت اشتغال در کشور یادآور شد: اشتغال 860 هزار از بانوان کشور از بین رفته است.

حجت الاسلام روحانی، با اشاره به اینکه زنان پاسدار عفت در جامعه هستند، یادآور شد: برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی 29 اردیبهشت ماه در پای صندوق‌های رای حاضر خواهیم بود.

روحانی در زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر