کد خبر: 490281 A

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان اعلام کرد:

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان(عج) استان خوزستان، جزئیات دستگیری عوامل شهادت دو نفر از ماموران نیروی انتظامی اهواز را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، سردار حسن شاهوارپور با اعلام خبر دستگیری عوامل تیراندازی تروریستی که منجر به شهادت دو تن از پرسنل نیروی انتظامی در اهواز شد، گفت: با تحقیق عناصر اطلاعاتی سپاه در استان خوزستان در صبح امروز ۲۶ اردیبهشت ماه موفق شدیم که عوامل این گروه تروریستی وابسته را که در حال خروج از کشور بود، دستگیر کنیم.
 
وی ادامه داد: طی یک درگیری موفق به دستگیری این تیم تروریستی شدیم که این اقدام نشان از اشرافیت نیروهای اطلاعاتی در استان خوزستان دارد که اقدامات دشمن را با اشراف کامل تعقیب می‌کنند.
 
 شاهوار پور بیان کرد: دستگیری این عوامل تروریستی، هدیه‌ای است به مردم استان خوزستان و خانواده شهدا که در واقع مظلومانه توسط عوامل تروریستی وابسته به ضد انقلاب خارج از کشور به شهادت رسیدند. این هدیه را به شهدا و مقام معظم رهبری تقدیم می‌کنیم. انشاالله این عوامل هر چه زودتر توسط مقام قضایی به سزای اعمالشان خواهند رسید.
 
فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان (عج) استان خوزستان در ادامه افزود: نفراتی که دستگیر شدند یک فایل صوتی را در فضای مجازی پخش کردند و امکاناتی که در اختیارشان بود، توسط عناصر اطلاعاتی کشف و ظبط شده است.
 
به گزارش ایلنا، ۲۵ اردیبهشت ماه در پی حمله مسلحانه و تیراندازی از سوی افراد ناشناس دو تن از مأموران کلانتری ۲۲ اهواز به شهادت رسیدند.

استان خوزستان تیراندازی فضای مجازی نیروی انتظامی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر