کد خبر: 490304 A

الیاس حضرتی در رشت مطرح کرد:

نماینده مردم تهران در همایش حضور در رشت گفت: ما دنبال جنگ با هیچ کشوری نیستیم و می‌گوییم کشور ما و ملت ایران شایستگی آن را دارند که از یک زندگی پاک و آبرومند و آسایش و امنیت برخوردار باشند.

به گزارش ایلنا از رشت، الیاس حضرتی در همایش حضور که در رشت برگزار شد اظهار داشت: کاری بس خطیر، جدی و دشواری پیش رو داریم و علیرغم اینکه این چند روز مباحث و تبلیغات و … باعث شد یکی از رقبا میدان را ترک کند و فرار را بر قرار ترجیح دهد اما همچنان مسائل سخت و پیچیده در مقابل ما است.

وی با بیان اینکه همه باید جدی بوده و حرکت کنیم افزود: ما برای حفظ میهن و برای اعتلای کشور و برای دفاع از خون شهیدان و برای ادامه راه امام خوددر دفاع از مملکت جدی هستیم .

حضرتی گفت: همانطور که مردم ما در زمان جنگ یا در محاصره اقتصادی و یا در فشارهای بین المللی ایستادگی کردند و دنیا در مقابل مقاومت ملت سر تعظیم فرود آورد و تسلیم شد.

وی با تاکید بر اینکه ما چهار سال اداره کشور را به دست شخصیتی دادیم که کارنامه درخشانی دارد اظهار داشت: دولت یازدهم توانسته سیم خارداری را که دور ایران کشیده شده بود از میان بردارد و کشور را از ذلت، محدودیت و مشکلاتی که در رفت و امدها برایش ایجاد شده بود نجات دهد.

حضرتی با اشاره به مشکلات فروش نفت اظهار کرد: نمی‌توانستیم نفت بفروشیم و اگر نفتی می‌فروختیم مجبور بودیم پول آن را با چمدان به داخل کشور حمل کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: ما دنبال جنگ با کسی نیستیم و می گوییم ملت ایران شایستگی آن را دارند که از یک زندگی پاک، آبرومند و همراه با آسایش و امنیت برخوردار باشند.

وی خاطرنشان کرد: در دورانی که بنده ، نصرتی راد، نوبخت و رمضان پور نماینده بودیم بیشتر از همه ما محمد محمودیان کار انجام داد و این گلایه را دارم و فقط می گویم که این انصاف نبود.

پول جنگ دولت ملت ایران امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر