کد خبر: 491146 A

استاندار گیلان در پیامی خطاب به مردم استان :

استاندار گیلان در پیامی خطاب به مردم این استان ضمن دعوت مردم به انتخابات گفت: حافظ وامین رای مردم هستیم و این در حالی است که براساس آخرین اخبار مردم رشت ازساعتی پیش در انتظار نوبت رای دهی هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان، محمدعلی نجفی در پیامی اظهار کرد: فضایی فراهم شده تا مردم عزیز با کمال آرامش در پای صندوق های رای حضور یابند

وی در ادامه این پیام با بیان اینکه این دوره از انتخابات ریاست جمهوری اهمیت فوق العاده ای از لحاظ داخلی و بین المللی دارد، افزود: این انتخابات تاثیر  بسزایی در حماسه اقتصادی، سیاسی و امنیتی خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در گیلان از فراهم شدن شرایط و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات خوب در استان و کشور خبر داد وتصریح کرد: با برنامه ریزی خوب صورت گرفته و تکالیفی که نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و هیات های اجرایی و نظارتی در استان و کشور دارند، شاهد خلق حماسه ای دیگر از سوی ملت بزرگ ایران باشیم.

نجفی با بیان اینکه حافظ و امین رای مردم خواهیم بود افزود: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای تمامی جهانیانی که به نظاره نشسته اند را خیره می کند.

 

انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر