کد خبر: 491211 A

نماینده مردم اراک در مجلس مطرح کرد:

نماینده مردم اراک، کمیجان وخنداب در مجلس با تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات، در سطح منطقه و جهان بر روابط بین‌الملل کشورمان تاثیرگذار است.

به گزارش ایلنا، سید مهدی مقدسی صبح امروز پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در مدرسه حاج تقوی اراک، اظهار داشت: مردم ایران قطعا امروز جلوه زیبایی از مشارکت و احساس تعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان می دهد و حماسه دیگری را به ثبت می رسانند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس بیان کرد: پیروز واقعی این انتخابات مردم هستند و با شناخت خوبی که مردم از مسائل منطقه و محیط پیرامون خود دارند امروز روز مردم است و این انتخاب هر چه که باشد برای ما قابل احترام است.

مقدسی خاطرنشان ساخت: فردا هر کسی که پیروز انتخابات معرفی شود برای ما قابل احترام است و پس از اعلام نتایج، رقابت‌ها باید به رفاقت‌ها تبدیل شود و در مسیر پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی حرکت کنیم.

وی تصریح کرد: میزان رای ملت است و هر کسی که مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها وی را برگزینند، کمر همت بسته و وی را حمایت می کنیم.

مقدسی گفت: امروز چشم دنیا به کشور ما است و میزان مشارکت مردم در انتخابات از مهمترین مولفه‌هایی است که در سطح منطقه و جهان و روابط بین الملل کشورمان تاثیرگذار است.

انتخابات ایران جهان حضور گسترده مردم روابط بین الملل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر