کد خبر: 491293 A

استاندار کرمان:

استاندار کرمان ضمن قدردانی از حضور مردم در انتخابات آراء مردم را امانتی در دست مسئولان دانست و ادامه داد : به مردم اطمینان می دهیم از این امانت به خوبی حراست خواهیم کرد و دقیقا همان رایی که توسط مردم به صندوق انداخته شده است خوانده خواهد شد.

از ساعات ابتدایی آغاز رای‌گیری در استان کرمان شاهد حضور پرشور و پررنگ مردمی هستیم که به پای صندوق های رای آمده اند تا حماسه‌ای به رنگ وحدت بیافریند.

به گزارش ایلنا، در حالی درهای شعب اخذ رای در ۸۱ حوزه انتخاباتی استان به سوی حماسه آفرینان کرمانی باز شده است که صفوف مردم برای حضور در انتخابات از ساعات ابتدایی صبح تشکیل شده است.

استاندار کرمان هم در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی کامل استان کرمان برای برگزاری انتخابات در کمال امنیت و آرامش و سلامت گفت : 6 هزار و ۴۲۱ صندوق اخذ رای در ۸۱ حوزه انتخاباتی در نظر گرفته شده است.

علیرضا رزم حسینی گفت: دو هزار و ۶۶۸ صندوق مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و سه هزار و ۷۵۳ صندوق مربوط به انتخابات شوراهای شهر و روستاست.

وی آراء مردم را امانتی به دست مسئولان دانست و ادامه داد : به مردم اطمینان می دهیم از این امانت به خوبی حراست خواهیم کرد و دقیقا همان رایی که توسط مردم به صندوق انداخته شده است خوانده خواهد شد.

وی گفت: خوشبختانه مردم استان کرمان از ساعات اولیه صبح در شعب اخذ رای حضور یافتند و تاکنون روند بسیار خوبی طی شده است.

وی افزود: انتظار ما این است که مردم در طول روز در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند تا در ساعات پایانی شب با حجم بسیار بالایی مواجه نشوند.

استاندار کرمان با بیان اینکه در هیچ جای دنیا مشارکت بالای 50 درصدی را در انتخابات شاهد نیستیم،تصریح کرد: حضور 60 درصدی یا بیش از آن نشان دهنده مسئولیت شناسی مردم است و در این راستا به مردم استان کرمان توصیه می شود از حق خود برای رای دادن استفاده کنند و با حضور به موقع به شکوه انتخابات بیافزایند.

رزم حسینی یادآور شد: خوشبختانه فرآیند انتخابات به گونه‌ای است که همه هیات های اجرایی به نحو بسیار خوب  در حال انجام وظیفه هستند و نماینده کاندیداها نیز در پای صندوق های رای حضور دارند و همان رای داده شده در سلامت کامل قرائت خواهد شد.

استان کرمان انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخابات 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر