کد خبر: 493391 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: در سه ماهه اول امسال قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی استان زنجان افزایش نمی یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، امیر حمیدنیا امروز چهارشنبه (3خرداد) با اشاره به  ثبات بودن قیمت زمین در سه ماهه اول امسال تصریح کرد: این فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی استان زنجان است.

امیر نیا در این خصوص اظهار داشت: در سال گذشته تعداد 72 قرارداد به مساحت 2/35 هکتار در سطح شهرک‌های صنعتی استان زنجان با سرمایه گذاران منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی استان زنجان از وصول 25 میلیارد ریال از اسناد واخواستی در سال گذشته خبر داد و افزود: جلسات وصول مطالبات شرکت به صورت مرتب در سال گذشته برگزار شد و امسال هم همین روال ادامه خواهد داشت.

حمیدنیا اظهار داشت: در سال گذشته 8 قرارداد راکد که زمین های شهرک را معطل کرده بودند فسخ و به تبع آن 2 هکتار از زمین های مرغوب شهرک های صنعتی استان آزاد شد و هم اکنون قابلیت واگذاری به سرمایه گذاران جدید را دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار داشت: راه اندازی واحدهای تعطیل و نیز حمایت از واحدهایی که با ظرفیت اندک مشغول فعالیت هستند از اولویت اصلی شرکت است و در این راستا آماده هرگونه حمایت از واحدهای صنعتی در چارچوب قوانین و مقررات هستیم.

استان زنجان اقتصاد مقاومتی زمین سرمایه گذاری قوانین و مقررات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر