کد خبر: 500135 A

سرپرست شهرداری رشت با انتقاد از عملکرد شهردار سابق :

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به دغدغه حقوق پرسنل شهرداری در جلسه معارفه خود گفت : پس از گذشت ٢ ماه تاکنون قول کمک مالی جهت هدیه به پرسنل پرداخت نگردیده است و اکنون همه را دروغگو خطاب می کنند.اصولا چرا باید در یک سازمان اجرایی دغدغه حقوق پرسنل داشته باشیم.

به گزارش ایلنا از رشت، فرامرز جمشید پور در جلسه معارفه خود و تودیع شهردار سابق  رشت  که با حضور اعضای شورای شهررشت  و جمعی از کارکنان شهرداری در دفتر کار وی برگزار شد گفت : پروژه هایی در دست اجرا است که بیش از ٧٠ درصد پیشرفت داشته اند و فقط ١٠ درصد مبلغ آن تامین شده که نیاز است، مدیران با قدرت برنامه ریزی کرده وکارها را پیش ببرند.

فرامرزجمشیدپور ضمن تقدیراز اعتماد اعضای شورا و رای بالای آنان جهت انتخاب خود بعنوان سرپرست شهرداری رشت گفت: در این جایگاه بزرگ نیاز به همکاری همه کارکنان شهرداری است و همه مدیران شهرداری در حوزه هایی که مسئولیت دارند باید به نحو احسنت به کار خود ادامه دهند تا اعضای شورای بعدی در بدو ورود خود به این باور برسند که توان مدیریت شهری در بدنه شهرداری رشت وجود دارد.
جمشیدپور با تاکید برکمک به مدیران مناطق رشت افزود: باید به مدیران مناطق کمک کنیم تا به شکل مطلوب به جذب منابع بپردازند.
 محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت صبح امروز در جلسه غیر علنی در صحن شورا با ١٠ رای موافق از شهرداری برکنار شد و فرامرز جمشید پور، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت با ١١ رای به عنوان سرپرست شهرداری معرفی شد.

فرامرز جمشیدپور پیش از این بعنوان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت مشغول به فعالیت بود.

 

اعضای شورای تودیع و معارفه حمل و نقل و ترافیک شهرداری معاون شهردار رشت برنامه ریزی شهردار رشت عزل شد استیضاح شهردار رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر