کد خبر: 503154 A

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از رشد پیک بار برق در استان در خردادماه امسال ابراز نگرانی کرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، "داود راهزادی" در جلسه کمیته کاهش پیک تابستان 96 در یاسوج گفت: درصد رشد پیک بار در کهگیلویه و بویراحمد در خردادماه امسال 14 درصد و این درصد در کشور 11.85 درصد است.

وی با تشریح شرایط نگران‌کننده رشد پیک‌بار در فصل گرم امسال، اظهار داشت: بیشترین میزان پیک‌بار خردادماه کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون به شهرستان کهگیلویه با 23 درصد تعلق دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: میزان درصد رشد پیک بار برق در خردادماه جاری در شهرستان های بهمئی و بویراحمد و دنا به ترتیب 16.4 و 15 درصد است.

راهزادی از درصد رشد 14 درصدی پیک بار برق در شهرستان چرام در خردادماه خبرداد و یادآور شد: درصد رشد پیک بار برق در شهرستان باشت نیز 13 درصد است.

وی کمترین رشد پیک بار برق در یک ماهه گذشته در کهگیلویه و بویراحمد را مربوط به شهرستان گچساران با 7.7 درصد ذکر کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از فعالیت های صورت پرسنل این شرکت برای خدمات رسانی به مشترکین در این استان، خاطرنشان کرد: به عقیده ما تلاش های همکاران یک عبادت است.

راهزادی گفت: افزایش بین 9 تا 11 هزار مشترک برق در سال وجود برق‌های غیرمجاز و افزایش گرما و گردغبار از مهمترین دلایل افزایش پیک بار برق در کهگیلویه و بویراحمد است.

وی افزود: در سال‌جاری بطور میانگین‌تاکنون 50 مگاوات برق درکهگیلویه و بویراحمد نسبت به سال گذشته مصرف بیشتر داشته که باید مدیریت شود.

برق خدمات رسانی رشد کهگیلویه و بویراحمد دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر