کد خبر: 504871 A

بخشدار بزمان به ایلنا خبر داد:

بخشدار بزمان گفت: ساعتی پیش نخلستان‌های محله آبسرد بزمان دچار حریق شد و نیروهای امدادی در حال تلاش برای مهار آتش سوزی در این منطقه هستند.

بخشدار بزمان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن اعلام خبر آتش‌سوزی در نخلستان‌های آب سرد بزمان، اظهار داشت: آتش سوزی در نخلستان های آب سرد بزمان از ساعتی پیش آغاز شده و پس از اطلاع از این موضوع نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شده اند.

عباس داوودی اذعان داشت: باتوجه به اینکه نخلستان ها و باغات کشاورزی در منطقه بزمان در امتداد یکدیگر قرار دارند هنوز آمار دقیقی از میزان خسارت به این نخلستان اعلام نشده است .

وی با اشاره به اعزام دو ماشین آتش نشانی از شهرهای همجوار به محل آتش سوزی در بزمان، تصریح کرد: نیروهای امدادی که از شهرهای همجوار به بزمان اعزام شده‌اند به دلیل بعد مسافت تاکنون در محل حاضر نشده اند.

وی با اشاره به اینکه دو دستگاه ماشین آتش‌نشانی درمحل حادثه حضور دارد، اذعان داشت: هم اکنون نیروهای امدادی و مردم منطقه در محل آتش سوزی حضور داشته و در تلاشند تا هرچه زودتر این آتش سوزی را مهار کنند اما متاسفانه  وزش باد شدید سبب تشدید آتش سوزی شده و مهار آتش را دچار مشکل کرده است .

داوودی در پایان گفت: علت دقیق آتش سوزی تاکنون مشخص نشده است و اطلاعات دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد.

آتش سوزی آتش نشانی کشاورزی وزش باد مهار آتش سوزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر