کد خبر: 506349 A

فرماندار بانه :

فرماندار بانه در جریان بازدید از اراضی ملی بابوس افزود: به منظور حفاظت از اراضی ملی، عدم تخریب و حفظ جنگل های بابوس 16 هکتار از اراضی ملی جهت ایجاد تفرجگاه تحویل شهرداری بانه داده شد.

به گزارش ایلنا، محمد فلاحی در جریان بازدید از اراضی ملی بابوس افزود: به منظور حفاظت از اراضی ملی، عدم تخریب و حفظ جنگل های بابوس 16 هکتار از اراضی ملی جهت ایجاد تفرجگاه تحویل شهرداری بانه داده‌شد.

وی خاطر نشان کرد: در راستای حفاظت از اراضى مذکور شهرداری این محوطه را فنس کشی کرد که با مقاومت افراد سود جو، مالباخته و زمین خواران مواجه شد چون بخشی از اراضی ملی بابوس با پوشش جنگلی به صورت قولنامه های کذایی توسط افراد سود جو و فرصت طلب به افراد نا آشنا به قانون فروخته شده بود و این اراضی با هماهنگی دادستان محترم مانع از تصرف عرصه جنگلی مذکور گردید.

فرماندار بانه در ادامه تاکید کرد: افراد مالباخته برای دریافت طلب خود باید طبق قانون از افراد سود جو شکایت کنند و دستگاه های مسئول در این زمینه با قاطعیت برخورد خواهد کرد و طلب مالباخته گان را  از سود جویان باز پس خواهد گرفت.

وی از شهروندان درخواست کرد: در راستای حفظ اراضی ملی و جنگل ها که از سرمایه های خدادادی است در خواست می شود با مشاهده هر گونه تخلف و تعرض به منابع ملی و جنگل ها مراتب را  به دستگاه های  مسئول اعلام کنند تا  با متخلفین برخورد  شود.

فرماندار بانه ادامه داد: شهروندان فریب افراد زمین خوار و فرصت طلب را نخورند و در هنگام خرید زمین اطلاعات کافی درباره شرایط زمین را مورد نظر داشته باشند.

 

 

پوشش جنگل سرمایه شهرداری قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر