کد خبر: 506551 A

رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی چهارمحال و بختیاری:

ایلنا: رئیس هیأت موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در صورتی که اسپانسری برای گروه پیدا نشود شاید فعالیت گروه را متوقف کنیم تا اعضای گروه مجبور نباشند از خودشان هزینه کنند.

به گزارش ایلنا، قهرمان آماره، رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان چهار محال و بختیاری و سرپرست کمیته مهارت‌های نمایشی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران گفت: بر اساس وظیفه‌ای که هیأت موتورسواری هر استان دارد مجموعه برنامه‌هایی بر اساس تقویم ورزشی تدوین شده دارد اجرا می‌شود و ما بر آن شدیم که با توجه به مسئولیتی که در فدراسیون در شاخه کمیته حرکات نمایشی داشتیم با توجه به استقبال خوب مردمی که از آن شده بود و اینکه آئین‌نامه این کمیته در دست بررسی است و مراحل انتهایی آن در حال سپری شدن است لازم بود که اشکالات این آئین‌نامه را در عمل حس کنیم سپس آن را چکش‌کاری تا در نهایت چیزی بدست آید که بتوان بر اساس آن حتی در خارج از کشور هم خوب عمل کنیم.

وی افزود: چند برنامه در کیش، شیراز، دزفول خوزستان و چهارمین برنامه در شهرکرد به مناسبت عید فطر اجرا شد، یکسری ذهنیت‌هایی داشتیم که بر اساس آن توقعاتی داشتیم ولی متأسفانه مسؤولان حمایت نکردند از مقام‌های استانی تا بالاتر، اسپانسر برای برنامه‌ ما پیدا نکردند.

رئیس هیأت موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان چهار محال و بختیاری اذعان کرد: حتی برای تهیه هزینه‌های مورد نیاز کمیته هم به اسپانسرها و حمایت‌های مردمی متوسل می‌شویم، در برنامه‎هایمان هم فروش دولتی نداشتیم و فروش مردمی هم کاهش یافته بود.

آماره اذعان کرد: مدیر شدن راحت است ولی مسئول شدن سخت است چون مسئول بودن یعنی پاسخگو بودن؛ از مدیرانی که از ما حمایت کردند تشکر می‌کنیم البته مدیرانی هم بودند که به ما طعنه زدند و گفتند این چه کاری است که پیگیری می‌کنید.

وی عنوان کرد: وقتی شوراهای مبارزه با مواد مخدر را با هزاران عضو تشکیل می‌دهیم، در هر روستایی حداقل یک کمپ مبارزه با مواد مخدر است، دلیل اینکه در دورترین روستاها هم کمپ ترک اعتیاد ایجاد شده است این است که اینگونه امکانات ورزشی، رفاهی و تفریحی وجود ندارد و مجبورند در روستاها یا بروند با هم دعوا کنند یا بروند دنبال اعتیاد.

رئیس هیأت موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان چهار محال و بختیاری ادامه داد: در صورتی که اسپانسری برای گروه پیدا نشود شاید فعالیت گروه را متوقف کنیم تا اعضای گروه مجبور نباشند از خودشان هزینه کنند.

آماره اضافه کرد: امیدواریم با تشکیل دولت جدید مسؤولانی دلسوزتر به جمع ما اضافه شوند تا از فعالیت‌های ورزشی حمایت بیشتری کنند.

وی اذعان کرد: مردم نیازمند حمایت‌های بیشتری از جانب مسؤولان هستند، توقع است مسئولان بیشتر در جمع ما حاضر شوند و به این صورت خستگی اعضای گروه را از بین ببرند.

رئیس هیأت موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان چهار محال و بختیاری عنوان کرد: هیأت ما کمیته‌های مختلفی در زیر مجموعه خود دارد و هیأت موتور سواری و اتومبیل‌رانی بخش خاصی است به گونه‌ای که برای اجرای هر برنامه باید به شورای تأمین برود و از آن بودجه بگیرد، تعبیری که من دارم این است که حدود چندین بخش را بدون زحمت در یک سالن جای داد و برنامه آن را پیش برد ولی هیأت موتور سواری و اتومبیل‌رانی اینگونه نیست و نیازمند طی مراحل مختلفی است، موفقیت گروه تا کنون به خوب بودن بچه‌های این هیأت وابسته بوده است و امیدوارم همانگونه که تا کنون جزء 6 هیأت برتر بوده‌ایم از این پس هم باشیم.

آماره بیان کرد: عضو شورای سیاست‌گذاری فدراسیون حرکات نمایشی هم هستیم، قدر کارهایی که در این کمیته انجام می‌شود در تهران می‌دانند و ای کاش در خارج از تهران هم اینگونه شود.

تاپ رایدر ورزش نمایشی قهرمان آماره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر