کد خبر: 508085 A

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از افزایش ۴۶ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان از شروع سال ۹۶ نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، مهرداد مهرگان درجمع خبرنگاران در تشریح فعالیت‌های پلیس در راستای مبارزه با مواد مخدر گفت:‌ پلیس اساسا دو رویکرد اجتماعی و انتظامی را در مقابله با مواد مخدر دنبال می کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس در رویکرد اجتماعی به دنبال فرهنگ‌سازی برای خانواده‌ها و به ویژه جوان‌ها برای دور شدن از مواد مخدر است، اظهار کرد: در رویکرد انتظامی، برخورد جدی با تهیه و عرضه مواد مخدر در دستور کار قرار دارد.

وی متلاشی کردن باندهای بزرگ قاچاق مواد مخدر و همچنین مقابله با خرده فروشان مواد را از سیاست های مهم پلیس برشمرد و افزود:‌ طرح «والعادیات» برای جمع‌آوری معتادان متجاهر و پاکسازی نقاط آلوده، نتایج مثبتی به همراه داشته است.

جانشین‌فرماندهی‌انتظامی‌استان‌گیلان با تاکید بر برنامه‌جامع پلیس برای مبارزه با موادمخدر، تصریح‌کرد: از شروع سال ۹۶ یک تن موادمخدر توسط ماموران انتظامی استان کشف و ضبط شده است.

مهرگان با تاکید بر رشد ۴۶ درصدی کشف موادمخدر از شروع سال نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، خاطرنشان کرد:‌ اقدامات قاطع و مستمر برای انهدام باندهای توزیع‌کننده موادمخدر برای برقراری احساس امنیت برای شهروندان با جدیت دنبال می شود.

استان گیلان فرماندهی انتظامی قاچاق مواد مخدر مواد مخدر امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر