کد خبر: 508090 A

آیت الله قربانی در دیدار با رئیس‌مجلس:

نماینده ولی فقیه در استان گیلان، علی لاریجانی را عامل اعتدال در کشور خواند .

به گزارش ایلنا از رشت، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی صبح امروز در دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از قدیم نسبت به بیت، پدر و آیت‌الله مطهری پدر خانم آقای لاریجانی ارادت دارم اظهار کرد: امیدوارم حضور آقای لاریجانی همراه با برکاتی برای استان گیلان باشد.

وی در ادامه به حضور خود خدمت آیت‌الله بهجت در دو ماه و نیم قبل از رحلت ایشان اشاره کرد و افزود: از آیت‌الله بهجت درخواست سفارش و توصیه‌ای کردم و ایشان سه مرتبه فرمود؛ اعتدال، اعتدال، اعتدال و شما میانه‌روی و اعتدال را در زندگی قرار دهید.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دو گروه در کشور نسبت به همدیگر حمله می‌کنند، تصریح کرد: بعضی از رسانه‌ها به گونه‌ای رفتار می‌کنند مانند این است به آمریکا حمله‌ور هستند و از طرف دیگر نیز به آنها پاسخ می‌دهند و مردم در این بین گرفتار می‌شوند.

آیت‌الله قربانی، لاریجانی را عامل اعتدال در کشور خواند و بیان کرد: تنها کسی که میانه‌روی و اعتدال را در مجلس، دولت و گروه‌های اصولگرا تنظیم می‌کنند آقای لاریجانی است و مردم به شما امید بستند.

وی بر کاهش اختلاف‌ها درجامعه تأکید کرد و گفت: نیروها باید متمرکز بر رفع مشکلات، بیکاری و گرانی در جامعه شوند و پس از مقام معظم رهبری آقای لاریجانی بهترین فرد برای ایجاد اعتدال در جامعه است.

امام جمعه رشت در ادامه با ابراز خرسندی از همدلی بین مجمع نمایندگان گیلان و محمدعلی نجفی استاندار، خاطرنشان کرد: جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان خوب است اما اختلاف‌ها موجب می‌شود مردم سرمایه‌گذاری نکنند.

آیت‌الله قربانی، لاریجانی را میزان عدالت بین قوا توصیف کرد و یادآور شد: لاریجانی عامل تعادلی است که مردم در جامعه احساس امنیت کنند.

1

1

ایران و جهان تمدن دلار مجلس شورای اسلامی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر