کد خبر: 508099 A

معاون عمرانی فرماندار زاهدان خبرداد:

معاون عمرانی فرماندار زاهدان در جلسه کمیته سوخت اظهار کرد: با توجه به سرمای فصل پاییز و زمستان، امسال سهمیه گاز شرکت پرسی ایران گاز و الیاس گاز براساس نیاز شهرستان در 6 ماهه دوم سال افزایش می‌یابد.

به گزارش ندای زاهدان عبدالرحمن شهنوازی صبح امروز در جلسه کمیته سوخت اظهار داشت: با توجه به دستورات اکید استاندار مبنی بر گازکشی هرچه سریع‌تر ادارات و اماکن عمومی که در مسیر توسعه شبکه گازرسانی قرار دارند، لازم است این ارگان‌ها دراسرع وقت اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند و شرکت نفت مرکزی نیز مکاتبه ای با دستگاه مربوطه داشته باشد. 

وی بیان کرد: سهمیه سوخت مدارس عشایری و روستایی و آموزش و پرورش ناحیه 1 و 2 نصرت آباد و مدارس بخش مرکزی مربوط به میرجاوه از 15 شهریور توسط شرکت نفت ناحیه مرکزی زاهدان تحویل و گزارش مربوطه باید به فرمانداری اعلام شود.

معاون فرماندار زاهدان تاکید کرد: سهمیه سوخت مدارس عشایری و روستایی از فروشندگی ها توسط شرکت تعاونی روستایی با اولویت و اهمیت موضوع در اسرع وقت تحویل شود و آموزش و پرورش عشایری سیار نیز سهمیه سوخت معلمان ساکن در منطقه روستایی و عشایری را جز فضای آموزشی در نظر گرفته و لیست مدارس و مدارک هویتی را به شرکت نفت ناحیه مرکزی ارائه دهند.

شهنوازی بیان کرد: با توجه به سهمیه سوخت آموزش و پرورش بر اساس مساحت فضای آموزشی و ساعات فعالیت مدارس توسط شرکت نفت می شود، لذا جهت بازدید و افزایش سهمیه سوخت مکاتبه‌ای با شرکت نفت به عمل آورند و شرکت نفت نیز نهایت همکاری و مساعدت را برای برقراری افزایش سهمیه سوخت مدارس انجام دهد.

ایران زمستان فرماندار گاز معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر