کد خبر: 508646 A

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب:

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب گفت: اگر مدیران تغییر کنند اما رویکرد و دیدگاه آنها تغییر نکند، نمی‌توانیم شاهد تحول در کشور باشیم.

محمدرضا دیانی در شصت و ششمین گردهمایی‌انجمن فرهنگی روابط‌عمومی استان اصفهان که‌به میزبانی گروه صنعتی انتخاب برگزار شد، با بیان اینکه امیدواریم با ارتباطی که میان دستگاه‌ها و سازمان‌های گوناگون ایجاد می‌شود، شاهد تغییر و تحولات خوبی باشیم، اظهار کرد: مطمئناً یک مدیر توانمند بهتر از یک مدیر ضعیف می‌تواند کار را به پیش ببرد اما نکته مهمتر این است که تغییر نگرش در مدیران ایجاد شود. باید به این ذهنیت برسند که رفع مشکلات اجتماعی از طریق اقتصاد ممکن است.

وی تصریح کرد: بیکاری موجب بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور است و اگر بتوانیم با کارآفرینی و ایجاد اشتغال در این حوزه گام برداریم، می‌توانیم مشکلات مربوط به طلاق را رفع کنیم. اگر اشتغال در کشور پیش برود می‌توانیم شاهد رشد ازدواج و کاهش طلاق باشیم.

رئیس مجمع کارآفرینان ایران با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور ناشی از نظام اقتصادی حاکم بر ایران است، گفت: در تفکر غربی سرمایه مهم است و این میزان سود بانکی بالا در ایران، چیزی نیست جز همان تفکر غربی که اصل را سرمایه قرار می‌دهد. سودهای بیش از 25 درصد انگیزه‌ای باقی نگذاشته که مردم وارد بازار شوند و کارآفرین بتواند کار خود را به پیش ببرد.

وی اضافه کرد: باید روی مسائل کشوری به خوبی فکر کنیم و آن را اصلاح کنیم و در این راستا، مدیریت کلان کشور و مدیران استانی با توجه به موقعیتی که دارند فضا را برای توسعه و مشارکت کارآفرینان آماده کنند.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب در پایان تصریح کرد: باید تغییر نگرش به سمت توسعه داشته باشیم و بر روی جامعه و افکار عمومی کار شود تا با همتی که روابط عمومی‌ها دارند، بتوانیم مدیریت افکار عمومی را در ایران داشته باشیم تا نگرش توسعه‌ای در ایران جایگزین شود و شاهد رفع معضلات اجتماعی و پیشرفت کشور باشیم.

اصفهان انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر