کد خبر: 508691 A

در پی انفجار بامداد امروز در رشت مطرح شد؛

در پی حادثه انفجار صبح امروز در رشت، روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان توضیحاتی را پیرامون این حادثه ارائه کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، ساعت 20 دقیقه بامداد امروز 17 تیرماه بر اثر وقوع انفجار در یک خانه، به 7 واحد مسکونی در محله کسبخ رشت (بن بست شماره 4) آسیب وارد شد.

شواهد بیانگر شدت انفجار بوده بگونه‌ای که دو واحد کاملا تخریب‌شده و به واحدهای مجاور نیز آسیب وارد شده است و ۳ نفر از شهروندان نیز دچار مصدومیت شدند که دو نفر به صورت سرپایی درمان و یک نفر برای مراقبت های بیشتر به بیمارستان منتقل شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان درباره این حادثه اعلام کرد: تمام تجهیزات شرکت اعم از شبکه، انشعاب، علمک و کنتور گاز تا درب منزل مشترکین، کاملا سالم بوده و هیچگونه مشکلی ندارد و علت انفجار از داخل منزل بوده که توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

لازم به ذکر است که در برخی از سایت‌ها، علت انفجار شکستگی علمک گاز عنوان شده که این ادعا به هیچ عنوان صحت ندارد.

در پایان روابط عمومی شرکت گاز از همه مشترکین عزیز درخواست کرد تا از وسایل گازسوز مناسب و استاندارد، استفاده کنند.

انفجار در یک واحد مسکونی باعث تخریب چند ساختمان در رشت شدانفجار در یک واحد مسکونی باعث تخریب چند ساختمان در رشت شدانفجار در یک واحد مسکونی باعث تخریب چند ساختمان در رشت شدانفجار در یک واحد مسکونی باعث تخریب چند ساختمان در رشت شدانفجار در یک واحد مسکونی باعث تخریب چند ساختمان در رشت شدانفجار در یک واحد مسکونی باعث تخریب چند ساختمان در رشت شدانفجار در یک واحد مسکونی باعث تخریب چند ساختمان در رشت شد

آتش نشانی استان گیلان استاندارد بیمارستان گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر