کد خبر: 514594 A

روز گذشته قاتل سنندجی که دوست خود را به قتل رسانده بود پس از 5 سال به پلیس معرفی کرد.

به گزارش ایلنا،  روز گذشته فردی با مراجعه به کلانتری ۱۶۹ مشیریه به ماموران اعلام کرد حدودا پنج سال پیش در یکی از روستاهای شهرستان سنندج در جنایتی هولناک یکی از دوستانش را به ضرب گلوله به قتل رسانده است.
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
صبح امروز متهم به اداره دهم ویژه قتل منتقل و در اعترافات اولیه خود گفت: حدوداً پنج سال پیش، به دلیل خصومت شخصی که با یکی از دوستانم به نام ادریس پیدا کرده بودم، او را با شلیک اسلحه کلاش به قتل رسانده و از آن زمان تاکنون فراری هستم؛ در این مدت در شهرهای مختلف به‌عنوان کارگر روزمزد گذران زندگی می‌کردم؛ چندین بار تصمیم گرفتم تا به زندگی خود پایان دهم اما قادر به این کار نشدم تا اینکه روز گذشته تصمیم گرفتم تا خودم را به پلیس معرفی کنم.
 
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در بررسی اولیه اظهارات متهم، موضوع از پلیس آگاهی شهرستان سنندج استعلام و اظهارات متهم پرونده تایید شد؛ متهم نیز صبح امروز جهت صدور قرار قانونی به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران منتقل شد.
 

اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی پلیس آگاهی جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ قتل معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر