کد خبر: 518361 A

جعفرزاده مطرح کرد:

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در دنیای کنونی توجه به گسترش خدمات الکترونیکی و بهره گیری از نرم افزارها از اولویت‌ها است.

به گزارش ایلنا از رشت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی به اتفاق جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان از شعبه ویژه شهرصنعتی رشت بازدید و ضمن دیدار با همکاران با بخشهای مختلف کاری دراین واحدتابعه آشنا و به بیان دیدگاهها ونقطه نظرات در جمع پرسنل پرداخت .

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دنیای کنونی توجه به گسترش خدمات الکترونیکی و بهره گیری از نرم افزارها از اولویتها میباشد اظهار داشت : هرچقدر بتوانید ایستگاههای کاری را کاهش دهید و زمان انجام کار و قیمت تمام شده خدمات را برای مردم پائین بیاورید کار شما ارزشمندتر و موفقیت بزرگتر است .

وی افزود : هیچگاه نباید از پیشرفت‌ها قانع شوید واز توقف باز ایستید و باید همواره گام برداشتن به جلو را هدف خود قرار دهید .

نماینده مردم شریف رشت با آرزوی اینکه تمامی سازمان‌ها بتوانند به پیشرفت‌های این چنینی دست یابند خاطر نشان ساخت : باید تجربیات و نظرات منعکس شود تا وظیفه شرعی خود در این خصوص را هم انجام داده باشیم .

شایان ذکر است شعبه ویژه شهر صنعتی رشت بعنوان اولین واحد کشوری توسعه دامنه خدمات غیرحضوری در بستر وب را از طریق پروتال مستقل و برنامه نویسی طراحی شده توسط نیروهای استانی در فاز اول به ثمر رسانیده است .

1

تامین اجتماعی شورای اسلامی نماینده مردم خدمات افزارها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر