کد خبر: 520477 A

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: خدمت به مردم امروز در جامعه نصیب هر کسی نمی‌شود و امروز خبرنگاران در این زمینه محرک هستند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از زنجان، سرهنگ علی آزادی امروز دوشنبه (16مرداد) با اشاره به 17 مرداد پاسداشت روز خبرنگار ، اظهار داشت: احساس امنیت و نظم و آرامش در جامعه نقش اساسی دارد.

سرهنگ آزادی نقش خبرنگاران را در راستای حفظ نظم و آرامش و امنیت در جامعه مهم و اساسی برشمرد و گفت: خبرنگاران در جهت توسعه و اعتلای جامعه و رفع  معضلات اجتماعی در جامعه موثر هستند.

وی ادامه داد: خدمت به مردم امروز در جامعه نصیب هر کسی نمی‌شود و امروز خبرنگاران در این زمینه محرک هستند.

مقام عالی انتظامی استان، با اشاره به سرعت و دقت خبرنگاران در انعکاس اخبار تاکید کرد: خبرنگاران باید در راستای حفظ امنیت ملی بیش از پیش بکوشند.

فرماندهی نیروی انتظامی استان زنجان، با بیان اینکه اقدامات فرهنگی مختلفی در دو سطح نیروی انتظامی انجام می گیرد، عنوان کرد: فرماندهی نیروی انتظامی دارای رتبه هایی در این حوزه است.

وی در ادامه سخنان خود، با اشاره به کشفیات مواد مخدر در استان گفت: شاهد افزایش 46 درصدی این مواد در سال‌جاری بودیم.

سرهنگ آزادی، با اشاره به تحقق شعار سال‌جاری، یادآور شد: ارزش ریالی کشفیات سالجاری در استان به میزان 16 میلیارد تومان بوده است.

وی، استان زنجان را جزو استان‌های امن عنوان کرد و گفت: فرهنگ‌سازی برای کاهش در گیری‌های فردی در زنجان حائز اهمیت است.

فرماندهی نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه درحال حاضر جرائم به سمت  فضای مجازی سوق پیدا کرده، خاطر نشان شد: 46 درصد جرائم فضای مجازی جرائمی است که کشف شده است.

سرهنگ آزادی در پایان سخنان خود، با اشاره به ارتباط این مجموعه با ارگان‌های مختلف اجتماعی برای اطلاع‌رسانی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، گفت: نیروی انتظامی همواره در صدد صلح و ایجاد آرامش است.

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر