کد خبر: 520822 A

کشاورز خبر داد:

مدیر روابط عمومی باشگاه تعاون گنبد اعلام کرد که اسپانسر والیبال گنبد در لیگ‌برتر مشخص شده است.

به گزارش ایلنا، ابوالفضل کشاورز با بیان این مطلب گفت: از گنبد کاووس همواره به عنوان پایتخت والیبال ایران نامبرده می‌شود. منطقه‌ای که والیبال با زندگی مرم عجین شده و حتی در عروسی‌ها نیز می‌شود شاهد برگزاری مسابقات باشکوه والیبال بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه تعاون گنبد ادامه داد: در رده‌های سنی مختلف تیم ملی نیز بازیکنان بسیار خوبی داشته و دارد و متأسفانه چند صباحی بود مهد والیبال کشور از نداشتن اسپانسر مالی خوب و توانمند رنج می‌برد و دیگر از آن تیم جنگنده و با نشاط گنبد که پیروزی بر آن در گنبد آرزوی هر تیم بزرگی بود خبری نیست، برای همین یافتن یک حامی مالی خوب کم کم به دغدغه و خواسته عمومی شهروندان گنبدی درآمد طوری‌که یکی از شعارهای انتخاباتی کاندیدهای مجلس نیز شد.

کشاورز متذکر شد: طیار نماینده گنبد در مجلس سال‌جاری تلاش‌هایی را در این راستا داشت تا اینکه بالاخره به عهد خود با خیل عظیم هواداران گلستانی جامعه عمل پوشاند و در جلسه‌ای که طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان، غفاری رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد کاووس، نیازی پیشکوست والیبال ترکمن‌صحرا، سلیمانی مدیرعامل باشگاه تخفیف ایرانیان و عاشوری مدیرعامل باشگاه تعاون در آن حضور داشتند، باشگاه تخفیف ایرانیان به عنوان اسپانسر والیبال گنبد معرفی شد که اتفاق خوبی بود تا خیال گنبدی‌ها را بابت حضور در لیگ برتر آسوده کند.

وی ابراز امیدواری کرد امسال شاهد حضور پرشور و با قدرت تیم والیبال تعاون گنبد در لیگ برتر والیبال ایران خواهیم بود.

تیم والیبال گنبد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر