کد خبر: 521662 A

بخشدار معمولان مطرح کرد:

بخشدار معمولان گفت: از نقد و انتقاد اصحاب رسانه استقبال می‌کنیم و با گشاده رویی پذیرای نقدها و انتقادات درست و سازنده اهالی رسانه بوده و خواهیم بود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا،عباس محمودی با بیان اینکه خبرنگاران بواسطه فعالیت‌های ثمربخش در جامعه سهم موثری در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی دارند، افزود: اگر خبرنگاری در حیطه کاری واقعیات را بیان کرده و در مسیر اطلاع‌رسانی درست و آگاهی‌بخشی گام بردارد جایگاه ارزنده‌ای در اجتماع دارد.

بخشدار معمولان اظهار داشت: از نقد و انتقاد اصحاب رسانه استقبال می‌کنیم و با گشاده رویی پذیرای نقدها و انتقادات درست و سازنده اهالی رسانه بوده و خواهیم بود.

محمودی با بیان اینکه نقد با تخریب دو مقوله متضاد است، اظهار کرد: متاسفانه برخی از افراد در مسیر فعالیت‌های رسانه ای مسائل سیاسی را خیلی در حرفه خود دخالت می دهند و همواره در مسیر وارونه گویی و سیاه نمایی گام برمی دارند که درست نیست.

بخشدار معمولان گفت: به گفته یک خبرنگار سن فحشا در لرستان به زیر ده سال رسیده یا خبرنگاری دیگر اعلام می کند بخشدار معمولان در طول یکسال و نیم خدمت خود به فلان روستا اصلا سر نزده که نشان دهنده سیاه نمایی و تشویش اذهان است و این نحوه اطلاع رسانی با رسالت یک خبرنگار تفاوت دارد زیرا نقد با تخریب و دروغ پردازی دو مقوله متفاوت است.

وی ادامه داد: برخی فقط بلدند تخریب کنند در صورتی که ما خود را مکلف به خدمت رسانی شایسته به مردم می دانیم.

بزرگداشت روز خبرنگار عباس محمودی بخشدار معمولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر