کد خبر: 530092 A

وزیر اطلاعات مطرح کرد:

وزیر اطلاعات گفت: به دشمنانی که امنیت و آرامش را از مردم کشور سلب می‌کنند هیچگونه رحم و عطوفتی نخواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید محمود علوی، وزیر اطلاعات در مراسم گرامیداشت هفته دولت که در مصلی شهرستان شهریار برگزار شد، ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر(ع)اظهار داشت: یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر را گرامی می‌داریم و برای تمامی مسئولانی که در صدد حلِ مشکلات مردم و ارتقای سطح خدمات‌رسانی به ملت شریف ایران هستند، آرزوی توفیق می‌کنیم.

وی در ادامه با بیان نقش تاثیرگذار ائمه اطهار (ع) در آموزش، تربیت و پرورش مجتهدین و حرکت پویای مکتب تشیع گفت: در حوزه حکومت‌داری، توجه به حقوق شهروندی، ضرورتی حائز اهمیت است و به واقع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این عرصه موظف به تامین امنیت، بهداشت، سلامت و آموزش‌تمامی گروه‌های اجتماعی اعم از شیعه، سنی و... است.

وزیر اطلاعات گفت: جناح بندی‌های سیاسی، طبیعی است و نباید این موضوع سبب انفکاک و انشقاق مردم شود، زیرا همه ما و تمامی امت، سرباز یک نظام، کشور و ولی هستیم و ضرورت دارد از هرگونه تفرقه اجتناب کنیم.

حجت الاسلام علوی عنوان کرد: با وحدت و  همدلی، تمامی مشکلات کشور مرتفع می‌شود و انتظار می‌رود در انتقادات  به عناصری همچون احترام و حرمت افراد و گروه‌ها،توجه شود.

وی افزود: در برخی از کانال‌های تلگرامی، رسانه‌ها و برنامه‌های صدا و سیما انتقادات آنچنان که باید سازنده به نظر نمی‌رسد و می‌طلبد این امر خطیر، با عنایت به مولفه‌هایی همچون احترام، دلسوزی و سازندگی انجام پذیرد.

وزیر اطلاعات گفت: مسئولیت‌ها و پست و مقام، اموری گذار هستند و به واقع زمانی ارزشمند خواهند بود که در راستای خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات و گره‌گشایی از زندگی ملت و جامعه به کار گرفته شوند.

حجت الاسلام علوی عنوان کرد: قطعا با همدلی و یکپارچگی، روند حصول توفیقات کشور استمرار می یابد و سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز نهایت تلاش خود را برای حفظ امنیت پایدار در کشور به کار خواهند بست و در این راستا به دشمنانی که در صدد سلب آرامش و امنیت از مردم و کشور هستند هیچگونه رحم و عطوفتی نخواهند داشت.

وی افزود: تاکنون به 120 تیم معاند،ضربات سنگینی وارد کرده‌ایم و این روند و رویکرد همچنان ادامه خواهد داشت و به فضل الهی و با عنایت به اشراف بسیار دقیقی که به گروه‌های اینچنینی داریم، تمامی تحرکات و مواضع آنها در منطقه رصد می‌شود و در صورت لزوم و در زمان مقتضی نسبت به تحمیل ضربات سنگین و مهلک به آنها،اقدامات لازم عملیاتی می‌شود.

وزیر اطلاعات گفت: نقش امنیت در استمرارِ پیشرفت و توسعه کشور بسیار تعیین کننده است و قطعا در فقدان این مولفه برجسته، شکوفایی جامعه دچار نقصان می‌شود و با توجه به اهمیت این ضرورتِ اجتناب ناپذیر، ذره‌ای با دشمنانی که در صدد ایجاد مانع در مسیر ارتقاء و حرکتِ پویا و بالنده کشور هستند، مسامحه نخواهیم داشت.
محمدمحمودی شاه‌نشین، نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و همت شبانه روزی و بی‌نظیر سربازان گمنام امام زمان(عج)، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و دیگر نیروهای امنیتی و نظامی کشور گفت: تمامی تحرکات و دسیسه چینی‌ها در منطقه خاورمیانه با هدف ایجاد آسیب و خلل در روند حرکتیِ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طراحی و عملیاتی می‌شود و بدون تردید ناتوانی و عجز دشمنان در سلب امنیت از این مرزو بوم ،مرهون و مدیون همین ایثار، رشادت و تلاش شبانه روزیِ دستگاه‌های امنیتی، نظامی و انتظامی در اقصی نقاط کشور و مرزها است.

گفتنی است پیش از آغاز سخنرانی حجت الاسلام محمود علوی در این شهرستان، پروژه تقاطع غیر همسطح فاز چهار اندیشه،با 15 هزار متر مکعب خاک برداری،5 هزار متر مکعب خاک ریزی، 3 هزار 500 متر مربع جدول‌گذاری، 13 هزار متر مربع آسفالت‌ریزی و 5 هزار 500 متر مکعب بتون ریزی حجمی و پروژه باغ پارک امیرکبیر در شهریار با حضور وزیر اطلاعات، استاندار تهران و جمعی از مسئولان شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

امنیت و آرامش تامین امنیت دولت رسانه امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر