کد خبر: 530127 A

با حضور فرماندار رشت انجام شد؛

همزمان با هفته دولت پروژه‌های بخش مرکزی با حضور فرماندار شهرستان رشت, بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش‌ایلنا از رشت، سیروس شفقی در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها اظهارداشت: شهر رشت همیشه جزو اولین‌ها و برترین ها بوده و باید با تلاش همه مسئولان کمی‌ها و کاستی های این شهر را برطرف کنیم.

وی افزود: برای رشد و تعالی شهر رشت نیاز به جذب سرمایه گذار داریم و این امر با همت شهرداری‌ها، بخشدارها و دهیاری ها ممکن خواهد شد .

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه در بخش مرکزی به مناسبت هفته دولت 52 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان به بهره برداری رسید، خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه ها برای 101 نفر شغل ایجاد شده است.

شفقی با بیان اینکه پروژه های افتتاح شده بیشتر در حوزه گردشگری بود افزود : توجه به توسعه و تقویت زیرساخت های گردشگری و استفاده از ظرفیت های مطلوب شهرستان رشت و جذب سرمایه‌گذاری در این صنعت مهم در برنامه های فرمانداری شهرستان قرار گرفته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت گفت : این پروژه ها شامل افتتاح دو رستوران , مرکز خدمات درمانی، روکش و آسفالت راه روستایی, پارک کودک،آب شرب روستایی،توسعه و اصلاح شبکه برق رسانی در 6 روستا بخش مرکزی ، مسکن مددجویان است.

شفقی یادآور شد : حمایت از بخش خصوصی و ایجاد عرصه و فرصت به سرمایه گذاران سبب خواهد شد گره های اقتصادی این شهرستان باز شود و رفاه اجتماعی و برقراری حقوق شهروندی که از تاکیدات دکتر روحانی در دولت تدبیر و امید است برای مردم فهیم شهرستان رشت به ارمغان بیاوریم .
استفاده از ظرفیت دولت سرمایه فرماندار شهرستان گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر