کد خبر: 530181 A

فرمانده انتظامی کرمانشاه خبرداد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف تجهیزات چاپ اسکناس تقلبی در این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر استان به دنبال دریافت اخباری مبنی بر تهیه و توزیع موادمخدر توسط یکی از خرده فروشان حرفه‌ای در شهر کرمانشاه، شناسایی مخفیگاه متهم را در دستور کار خود قرار داد.

امان االهی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی محل اختفای فرد مذکور مشخص شد و با هماهنگی مقام قضایی و همکاری عوامل انتظامی شهرستان کرمانشاه مورد بازرسی قرار گرفت.
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف مقادیری موادمخدر از منزل متهم، گفت: در بررسی های دقیق‌تر از منزل این فرد، تجهیزات و دستگاه های چاپ اسکناس تقلبی نیز کشف شده است.
 
وی تصریح کرد: متهم به همراه خواهرش که متهم اصلی پرونده است، اقدام به جعل اسکناس می‌کرد و بیش از 87 میلیون ریال اسکناس 500، 100 و 50 هزار ریالی جعلی از این متهمان به دست آمده است.
 
وی یادآور شد: متهم اصلی برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس مبارزه با موادمخدر است، همچنین برادر وی نیز پیش از حضور عوامل انتظامی از محل متواری شده بود که دستگیری وی در دست اقدام است.
 
فرمانده انتظامی استان گفت: احتمال می‌رود توزیع کنندگان اسکناس‌های تقلبی در استان که اخیراً نیز دستگیر شده‌اند، از این منبع پول‌های جعلی را تهیه می‌کردند، همچنین با توجه به کشف تجهیزات پیشرفته، متهمان بیشتری نیز در این ارتباط شناسایی و دستگیر شوند.

پول شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی استان کرمانشاه چاپ اسکناس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر