کد خبر: 536080 A

رئیس شورای اسلامی شهر رشت مطرح کرد:

سید امیرحسین علوی با اذعان به اینکه تاخیر در پرداخت مطالبات پرسنل شهرداری توجیه ناپذیر است گفت: این مشکل هر چه سریعتر باید برطرف شود.

به گزارش ایلنا از رشت، سید امیرحسین علوی بیان کرد: حدود دو ماه است که پرسنل شهرداری رشت حقوق خود را دریافت نکرده اند و در شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه گذران زندگی برای‌شان بسیار مشکل است.

وی با اشاره به‌مطالبات شهرداری رشت تصریح کرد: شهرداری رشت مطالبات بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی دارد و برای رفع مشکلات مالی فعلی باید نگاه ویژه‌ای به این موضوع داشته‌باشد.

علوی با اذعان به اینکه تاخیر در پرداخت مطالبات پرسنل شهرداری توجیه ناپذیر است گفت: این مشکل هر چه سریع‌تر باید برطرف شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: پرسنل شهرداری رشت از توانمندی‌های فراوانی برخوردار هستند و باید از پتانسیل‌های خود در جهت دریافت مطالبات شهرداری رشت استفاده کنند.

علوی با تاکید بر پیگیری واحد حقوقی و مالی شهرداری به مبحث مطالبات گفت: بخشی از مطالبات شهرداری رشت مربوط به دستگاه‌های دولتی است و امیدوارم به منظور ایجاد رفاه شهروندی و توسعه همه جانبه رشت سازمان‌های مربوطه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در پایان با اشاره به اینکه شورا و شهرداری رشت در کنار اولویتهای فعالیتی خود باید به مقوله ورزش نیز بپردازد گفت: حمایت از هیاتهای ورزشی و ورزشکاران موجب توسعه و گرایش جوانان به ورزش و مصون ماندن آنان از ناهنجار‌یهای جامعه شامل اعتیاد و… خواهد شد.

 

اعتیاد حقوق شورای اسلامی شهر شهرداری منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر