کد خبر: 536094 A

وزیر کشور در یاسوج مطرح کرد:

وزیر کشور در یاسوج با بیان اینکه دولت نباید مختص به یک جریان فکری و سیاسی باشد ، خاطرنشان کرد: احمدی استاندار یک جریان سیاسی خاص نبوده و باید به تمام مردم توجه داشته و نقش پدری خود را ایفا کند.

به گزارش"ایلنا"، عبدالرضا رحمانی فضلی در آیین تودیع و معارفه استانداران کهگیلویه و بویراحمد گفت: دکتر احمدی استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد چهره‌ای متدین، علمی، باسابقه فراوان و تجربیات اندوخته بوده که استانداردهای لازم را دارد.

وی با بیان اینکه استانداران براساس موضوعات مختلفی انتخاب می‌شود اظهارداشت: علاوه بر موضوعات کلی باید استانداران مواضع دولت را قبول داشته باشند.

وزیر کشور افزود: استاندار باید شعارهای دولت و رئیس جمهور را در استان اجرایی تا کسانی که به رئیس جمهور و دولت رای داده اند، امیدوار باشند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه دولت نباید مختص به یک جریان فکری و سیاسی باشد ، خاطرنشان کرد: دولت، دولت یک ملت بوده و رئیس جمهور تاکید دارند که دولت باید برای 80 میلیون نفر باشد.

وی گفت: آقای احمدی استاندار یک جریان سیاسی خاص نبوده و باید به تمام مردم توجه داشته و نقش پدری خود را ایفا کند.

وزیر کشور دولت های یازدهم و دهم ایران باتاکید بر اینکه استاندار کهکیلویه و بویراحمد در عمل باید به تمام مردم احترام بگذارد، تصریح کرد: آقای احمدی باید توجه به تمام جریان های سیاسی توجه یکسان داشته و نگاهش صرفا به یک جریان نباشد.

رحمانی فضلی گفت: شعارهای دولت در بخش‌های مختلف بویژه شعارهای اقتصادی و توسعه‌ای برپایه فرمایشات رهبری انقلاب خواهد بود و این شعارها در قالب اقتصاد مقاومتی باید محقق شود.

وزیر کشور افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید فرمانداران و مدیران خود را براساس شعارهای رهبری انقلاب و اقتصاد مقاومتی مدنظر ایشان با رعایت مردمداری انتخاب کند.

وی با بیان اینکه استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید با جریان های سیاسی , اجتماعی و مردم ارتباطات خود را گسترش دهد, اظهارداشت: استاندار باید عامل هماهنگی کننده بین مردم و جریان های مختلف بویژه اجتماعی باشد.

رحمانی فضلی گفت: با سعه صدر و سینه فراخ باید استانداری کرد و نباید عجولانه برخورد کرد.

وی با بیان اینکه استاندار باید بخاطر مردم از خیلی مسایل عبور کند و آنها را نشنود, خاطرنشان کرد: استاندار باید تعاملات فراوانی با همگان داشته باشد.

وزیر کشور در ادامه به جذب سرمایه گذاری توسط استانداران اشاره و راهکار اساسی برای جذب سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد را بالابردن قدرت تعامل ها دانست.

رحمانی فضلی راهکار اساسی برای حل آسیب های اجتماعی را مشارکت بخش های اجتماعی مانند بسیج و سازمان های مردم نهاد عنوان و اظهارداشت: بهره گیری از تمامی پتانسیل ها و ظرفیت ها می تواند کمک بزرگی برای رفع آسیب های اجتماعی بکند.

وی گفت: در تمامی استان های کشور انتخابات خوبی برگزار شد و البته در کهگیلویه و بویراحمد نیز این چنین بوده است.

وزیر کشور تاکید کرد که استاندار باید باتمامی جریان های سیاسی ارتباط داشته باشد, خاطرنشان کرد: تمامی جریان های سیاسی در چهارسال گذشته به بلوغ و رشد رسیده و هم مردم از این ارتباطات رضایت دارند.

رحمانی فضلی گفت: استاندار باید در عزل و نصب ها از تمام ظرفیت های سیاسی بهره ببرد و کادرسازی کرده و همانطور که خودم در وزارت کشور با تمام جریان های سیاسی ارتباط دارم استاندار هم باید با تمام جریان ها ارتباط داشته باشد.

وی با بیان اینکه استاندار خوب باید از تمام تجربیات جریان های سیاسی بهره ببرد, تصریح کرد: استاندار بایستی کادرسازی کرده و البته در کشور دچار ضعف های اساسی در این حوزه ها هستیم.

وزیر کشور افزود: باید سن مدیران را کاهش داده تا کادرسازی جوانی داشته باشیم و البته در حوزه های بانوان نیز باید توجه ویژه داشت.

رحمانی فضلی, صفا , صمیمیت , اخلاص , تعهد و شجاعت را از مهمترین ویژگی های مردم کهگیلویه و بویراحمد دانست و یادآور شد: باید ظرفیت های برکت الهی را خودمان ایجاد بکنیم.

به گزارش"ایلنا"، در پایان این آیین از خدمات سیدموسی خادمی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد قدردانی و علی محمد احمدی بعنوان استاندار جدید این استان منصوب شد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایران دولت وزیر کشور کهکیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر