کد خبر: 536137 A

فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب از دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ بهروز سرتیپ‌نیا با اعلام این خبر اظهار داشت: در یکی از محله‌های شهر اسلام آبادغرب در خصوص برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر، تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اقدامات خود را در این خصوص آغاز کرده و طی یک هفته گذشته موفق شدند پنج منزل مسکونی را که محل توزیع و استعمال مواد مخدر شده بود، شناسایی کنند.

سرتیپ نیا افزود: نتایج تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که بنا بر مفاد پرونده دستور بازداشت متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنها صادر شد، لذا تیم‌های عملیاتی شب گذشته برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی عنوان کرد: در این عملیات پنج خرده فروش مواد مخدر که در مخفیگاهشان در حال بسته‌بندی مواد مخدر بودند، دستگیر و مقادیر زیادی مواد مخدر صنعتی و سنتی از آنان کشف شد، همچنین در اجرای ماده 113 قانون مبارزه با مواد مخدر این منازل پلمب و به نفع دولت مصادره شد.  

فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب در پایان گفت: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منتقل شدند، و پس از تشکیل پرونده و تحویل به مقام قضایی، با صدور قرار وثیقه مناسب روانه زندان مرکزی شدند.

 

پلیس مبارزه با مواد مخدر زندان مواد مخدر اسلام خرده فروشان مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر