کد خبر: 536195 A

رئیس سازمان هلال‌احمر خبرداد:

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، از تحویل محموله 40 تنی کمک‌های ارسالی به مردم میانمار به مقامات بنگلادشی خبر داد.

به گزارش ایلنا، مرتضی سلیمی با اعلام این خبر اظهار داشت: ۴۰ تن کمک‌های ارسالی هلال‌احمر ایران، تحویل مقامات بنگلادش شده است. این کمک‌ها امروز و با همکاری فرماندار چیتاگونگ به محل اسکان آوارگان میانماری در «کاکس بازار» انتقال می‌یابد.
 
سلیمی با اعلام اینکه کمک‌های بشردوستانه ایران برای مسلمانان میانمار، تحویل بنگلادش شده است، اظهارداشت: در این زمینه در دیدار با استاندار چیتاگونگ گزارشی از نحوه و میزان کمک‌های ارسالی از سوی هلال‌احمر ایران برای مردم چیتاگونگ ارائه کردیم و استاندار چیتاگونگ نیز از اقدامات و تلاش‌های هلال‌احمر ایران برای کمک به مردم مظلوم میانمار تقدیر و تشکر کرد.
 
وی گفت: امروز صبح نیز بازدیدی از کاکس بازار؛ محل اسکان آوارگان میانماری داشتیم تا برنامه‌ریزی‌های لازم درباره انتقال کمک‌ها و توزیع آنها در میان آوارگان انجام شود.
 
گفتنی است، نخستین محموله کمک‌های بشردوستانه هلال‌احمر ایران برای مسلمانان آواره میانمار، ساعت ۱۶:۵۵ روز گذشته به وقت بنگلادش، در فرودگاه شهر «چیتاگونگ» به زمین نشسته و تحویل این کشور داده شد.

امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران فرماندار هلال احمر سازمان هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر